LoL'ü bırakıyorum

Makaleler
1
Bu bardağı aşıran son damlaydı. Son maçımda premle botta yasuo/fiddle yaptık ikimiz sadece taşıyoruz 2V8 gidiyor maç. Jungda Kayn midde Zed var bu ikisi de pre. Kayn 1 tane ejder aldı ki onu da ben aldım dağ ruhu var geldi son ejder. Adamlar 3/1 drake fight var Kayn gitmiş topta kayacıllarını kesiyor niye gelmedin diyorum keyfim istedi diyor. Bir şey yazmadım karşıda cho var adam 18 stack olmuş. Adamı ona rağmen kesebiliyoruz benimle fiddle. Zed'in 270k Zed'i var kaynında 780k Kayn'ı var ve bu Kayn r yi Full can iken atıyor. Zed pingi 200'ün altına düşmüyor gelip bota roam atıp karşı botu kastırıyor. Oyun sonu prem çıktı baktım Zed istek attı gittim lobiye kaç yaşındasın diyor 19 dedim ben 21 yaşındayım öncelikle büyüklerine karşı saygılı ol ( arada anne-babaya sövmeler). Çıldırdım kafayı yedim adeta adamları sesliyede çağıramıyorum ses bozuldu bugünkü güncellemeden sonra (sizdese böylese söyler misiniz?). Yaza yaza en sonunda attılar beni odadan. An itibarıyla CS:GO yüklüyorum kapsül alım-satım yapacağım cebime 3-5 kuruş girer belki. Sezon başlayınca tekrar başlarım LoL'e büyük ihtimal. O da West'e geçerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bardağı aşıran son damlaydı. Son maçımda premle botta yasuo/fiddle yaptık ikimiz sadece taşıyoruz 2V8 gidiyor maç. Jungda Kayn midde Zed var bu ikisi de pre. Kayn 1 tane ejder aldı ki onu da ben aldım dağ ruhu var geldi son ejder. Adamlar 3/1 drake fight var Kayn gitmiş topta kayacıllarını kesiyor niye gelmedin diyorum keyfim istedi diyor. Bir şey yazmadım karşıda cho var adam 18 stack olmuş. Adamı ona rağmen kesebiliyoruz benimle fiddle. Zed'in 270k Zed'i var kaynında 780k Kayn'ı var ve bu Kayn r yi Full can iken atıyor. Zed pingi 200'ün altına düşmüyor gelip bota roam atıp karşı botu kastırıyor. Oyun sonu prem çıktı baktım Zed istek attı gittim lobiye kaç yaşındasın diyor 19 dedim ben 21 yaşındayım öncelikle büyüklerine karşı saygılı ol ( arada anne-babaya sövmeler). Çıldırdım kafayı yedim adeta adamları sesliyede çağıramıyorum ses bozuldu bugünkü güncellemeden sonra (sizdese böylese söyler misiniz?). Yaza yaza en sonunda attılar beni odadan. An itibariyle CS:GO yüklüyorum kapsül alım-satım yapacağım cebime 3-5 kuruş girer belki. Sezon başlayınca tekrar başlarım LoL'e büyük ihtimal.
Online mecranın en büyük dezavantajı da bu bana göre: Bırakmak isteyip tekrar başa sarmak. (Özellikle TR sunucularında)

Bu bardağı aşıran son damlaydı. Son maçımda premle botta yasuo/fiddle yaptık ikimiz sadece taşıyoruz 2V8 gidiyor maç. Jungda Kayn midde Zed var bu ikisi de pre. Kayn 1 tane ejder aldı ki onu da ben aldım dağ ruhu var geldi son ejder. Adamlar 3/1 drake fight var Kayn gitmiş topta kayacıllarını kesiyor niye gelmedin diyorum keyfim istedi diyor. Bir şey yazmadım karşıda cho var adam 18 stack olmuş. Adamı ona rağmen kesebiliyoruz benimle fiddle. Zed'in 270k Zed'i var kaynında 780k Kayn'ı var ve bu Kayn r yi Full can iken atıyor. Zed pingi 200'ün altına düşmüyor gelip bota roam atıp karşı botu kastırıyor. Oyun sonu prem çıktı baktım Zed istek attı gittim lobiye kaç yaşındasın diyor 19 dedim ben 21 yaşındayım öncelikle büyüklerine karşı saygılı ol ( arada anne-babaya sövmeler). Çıldırdım kafayı yedim adeta adamları sesliyede çağıramıyorum ses bozuldu bugünkü güncellemeden sonra (sizdese böylese söyler misiniz?). Yaza yaza en sonunda attılar beni odadan. An itibariyle CS:GO yüklüyorum kapsül alım-satım yapacağım cebime 3-5 kuruş girer belki. Sezon başlayınca tekrar başlarım LoL'e büyük ihtimal.
Tekrar başlayacaksan bırakmış mı oluyorsun?

bildiğim bir oyun değil ama bence bırakarak senin için doğru olanı yapmışsın.

Tekrar başlayacaksan bırakmış mı oluyorsun?

Hayır bir ihtimal başlarım ki başlasamda EUW geçerim. Adamların dediklerinin yarısını anlamıyorum zaten.
Bildiğim bir oyun değil ama bence bırakarak senin için doğru olanı yapmışsın.

Keşke sigara bağımlısı olsaydım ama bu oyuna bağlanmasaydım bu kadar. LoL'ü oynamayın oynattırmayın.

Bu bardağı aşıran son damlaydı. Son maçımda premle botta yasuo/fiddle yaptık ikimiz sadece taşıyoruz 2V8 gidiyor maç. Jungda Kayn midde Zed var bu ikisi de pre. Kayn 1 tane ejder aldı ki onu da ben aldım dağ ruhu var geldi son ejder. Adamlar 3/1 drake fight var Kayn gitmiş topta kayacıllarını kesiyor niye gelmedin diyorum keyfim istedi diyor. Bir şey yazmadım karşıda cho var adam 18 stack olmuş. Adamı ona rağmen kesebiliyoruz benimle fiddle. Zed'in 270k Zed'i var kaynında 780k Kayn'ı var ve bu Kayn r yi Full can iken atıyor. Zed pingi 200'ün altına düşmüyor gelip bota roam atıp karşı botu kastırıyor. Oyun sonu prem çıktı baktım Zed istek attı gittim lobiye kaç yaşındasın diyor 19 dedim ben 21 yaşındayım öncelikle büyüklerine karşı saygılı ol ( arada anne-babaya sövmeler). Çıldırdım kafayı yedim adeta adamları sesliyede çağıramıyorum ses bozuldu bugünkü güncellemeden sonra (sizdese böylese söyler misiniz?). Yaza yaza en sonunda attılar beni odadan. An itibarıyla CS:GO yüklüyorum kapsül alım-satım yapacağım cebime 3-5 kuruş girer belki. Sezon başlayınca tekrar başlarım LoL'e büyük ihtimal.

Kanka bugün 1V9 Brand attım 28/9/12 oynadım kaybettik ben rep oluyorum 1/17 Anivia rep olmuyor
Önceki maç 27/4/17 Brand'di takımla çok alakası var tek başına olmuyor.

Allah kurtarmış. Daha kötüsü de olabilirdi. Hem LoL'cü hem animeci olsaydın ya?

Bu bardağı aşıran son damlaydı. Son maçımda premle botta yasuo/fiddle yaptık ikimiz sadece taşıyoruz 2V8 gidiyor maç. Jungda Kayn midde Zed var bu ikisi de pre. Kayn 1 tane ejder aldı ki onu da ben aldım dağ ruhu var geldi son ejder. Adamlar 3/1 drake fight var Kayn gitmiş topta kayacıllarını kesiyor niye gelmedin diyorum keyfim istedi diyor. Bir şey yazmadım karşıda cho var adam 18 stack olmuş. Adamı ona rağmen kesebiliyoruz benimle fiddle. Zed'in 270k Zed'i var kaynında 780k Kayn'ı var ve bu Kayn r yi Full can iken atıyor. Zed pingi 200'ün altına düşmüyor gelip bota roam atıp karşı botu kastırıyor. Oyun sonu prem çıktı baktım Zed istek attı gittim lobiye kaç yaşındasın diyor 19 dedim ben 21 yaşındayım öncelikle büyüklerine karşı saygılı ol ( arada anne-babaya sövmeler). Çıldırdım kafayı yedim adeta adamları sesliyede çağıramıyorum ses bozuldu bugünkü güncellemeden sonra (sizdese böylese söyler misiniz?). Yaza yaza en sonunda attılar beni odadan. An itibarıyla CS:GO yüklüyorum kapsül alım-satım yapacağım cebime 3-5 kuruş girer belki. Sezon başlayınca tekrar başlarım LoL'e büyük ihtimal. O da West'e geçerim.
Uzun yıllardır bende oynuyordum bıraktım eskisi kadar zevk vermiyor ve oyunun içinden geçtiler saçma sapan şeyler geldi itemler vb kanser kitle ayrı zaten ama benim bırakmamı etkileyen gelen yeniliklerdi. bence başlamayı düşünme

Geri
Yukarı