LoL'ü bıraktım ve mutluyum

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Lütfen baştan sona kadar okuyun. Eminim siz de bana hak vereceksiniz.

Bağımlısıydım bu oyunun ama ta ki bugüne kadar. Eğlence moduna girdim (merkez baskınıydı sanırsam ismi) yeni gelen Hero olan Yone'yi deniyorum. İlk maçlarım olduğu için haliyle skorum biraz kötü hani çok değil de biraz kötü. Bir de ne göreyim her zamanki gibi herkes birbirinin anasına (eğlence modunda bu arada) sövüyor. Ara sıra Allah'a sövenler de geliyor. Benim de sabrım yavaş yavaş tükenmeye başladı daha sonra ben bi' normal oyun girdim orta koridorda Zed vardı karşımda ben de yone oynuyordum. Psikolojim bozulduğu için o maç iyi oynayamadım, karşımdaki Zed beni ezdi ve skorum 1/5 oldu (1 öldürme 5 ölme yani kötü bir skor) ben de daha oyunun 10. dakikasında alt + F4 çektim bilgisayarı da kapadım mobilden Technopat Sosyal'e girdim ve bu lanet oyunun benim nasıl psikolojimi etkilediğini yazayım dedim. S7'den beri oynuyorum S10 oldu yani 3 yıldır oynadım ve ligim maksimum plat 3 oldu ama sonrasında plat 4'e düştüm ve Plat'da takılı bir şekilde kaldım. Ama artık bunların hiçbir önemi yok çünkü bu oyunun benim akıl sağlığımı bozduğu için artık bırakma kararı aldım tüm abone olduğum LoL kanallarından aboneliğimden çıktım ve daha ilk günden mutluyum. Adamlar eğlence modunda bile rekabet ediyor yeter ya gına geldi yeter! Eğlence modunda adı üstüne eğlenemeyecek miyim? Bu ne küfür ne rekabet. İşin güzel kısmı da diğer LoL bağımlıları gibi oyuna yüksek miktar para yatırmamam. Sadece 50 lira yatırdım. Yakında unutulur gider zaten bence oyun, arkadaşlar eğer sizin de bu oyun yüzünden akıl sağlığınız bozulduysa hiç çekinmeden silin bence oyunu, insan keyif aldığı oyunu oynar değil mi?

Neyse arkadaşlar böyleydi. Artık valorant‚ CS:GO falan oynarım herhalde. Şu an üstümden bir yük kalkmış gibi hissettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesaplar üzerinde tanıdıkları haksız politikalar sebebiyle para yatırmayı üç sene önce bırakmıştım. Online oyunlar, takımınız yoksa tek başınıza çoğu zaman baş ağrıtır. Ara sıra oynamak ve pek ciddiye almamak en iyisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı