LoL'ü sonunda bıraktım

Bir oyun düşün. Bana kattığı tek şek profesyonelce küfür etmek.
Support (maindim) bırakalı uzun zaman oldu bozdular zaten artık.
Beni çileden çıkardı evde cinnet geçirdim küfürler saydım saatlerimi verdim ta ki bir internet kafede arkadaşlar davet etmeden önce. Her masa da ufak veletler Master Yi almışlar mouse elinden büyük geçmiş LOL oynuyor.
Ben de dedim ki :
ULAN ben tek oynarken yanıma gelen ADC bunlar mı?

O gün oyun benim için bitti zaten itemleri yenilediler kendi kafalarına sıktılar.

LoL izlemek eğlendiriyor ama oynamak eğlendirmiyor.
Özellikle dengesiz şampiyonlar insanı çileden çıkarıyor. Ben de S7'den beri falan oynuyorum. 1-2 ay önce sildim ve mutluyum.

Bu mutluluğu sizle paylaşmak istedim. Bağımlılık gibiydi ve en sonunda kurtuldum. İlk önce LoL'ü sildim ve bir uzantıyla indirebileceğim her siteyi engelledim. Sonra YouTube'da LoL çeken kanalları abonelikten çıktım. Ana sayfama düşen LoL videoları çeken kanalları engelledim (bazılarını çok sevsem de). Mutluyum.

2015-2016 başladım eğer sistem ortanın minik altı ise 2 ay sabredersin sonrası tekrar başlar (ve benim gibi oynyamayıp sinir kanseri olursun)

Bu mutluluğu sizle paylaşmak istedim. Bağımlılık gibiydi ve en sonunda kurtuldum. İlk önce LoL'ü sildim ve bir uzantıyla indirebileceğim her siteyi engelledim. Sonra YouTube'da LoL çeken kanalları abonelikten çıktım. Ana sayfama düşen LoL videoları çeken kanalları engelledim (bazılarını çok sevsem de). Mutluyum.

LoL'ü en son oynadığımda dolar 3-4 TL'ydi.

Aramıza hoş geldin. Bırakalı 5 ay oluyor. Arada arkadaşlarım davet ediyor sırf onlar için bir iki el gireyim diye bilgisayarımda tutuyorum. LoL sigara gibi bir bağımlılık resmen.

Ben de başlamayı düşünüyorum, hadi hayırlısı, en son 3500 saat dota 2 oynamıştım 2016'da baygınlık geçirip bırakmıştım. LOL daha basit görünüyor gözüme.
Hocam onun yerine HOTS veya Dota oynayın daha iyi veya LoL oynayacaksanız bile TR sunucusunda başlamayın yeni insanlara bile saygı değeri çok az.

Geri
Yukarı