Lordoz duruş bozukluğu nasıl düzelir ?

Güçlü23

Hectopat
Herkese merhaba öncelikle beyler bayanlar bende durus bozuklugu var, lordoz yanı yanılmıyorsam ama ınternetten falan bakınca da resimlere %90 varmış gibi duruyor. Sorum su lordoz nasıl yenılır, bunun yuzunden gobegım varmıs gıbı duruyor kalçam vb yerlerım olduğundan kotu duruyor, yoksa fit bir vücuda sahibim.
Doktora da gitmek istiyorum bu konu için hangi bölüm doktoru yardımcı olur örn: kardiyoloji vb gibi söylerseniz sevinirim herkese iyi günler.

Ekledıgım resımde de goruldugu gıbı yuvarlak ıcıne aldım benımkısı o resımdekı kadar aşırı ilerlemiş değil hatta kat kat kat iyi ondan ama gene de moralimi bozdugu ıcın doktora gorunmek ıstıyorum sıze zahmet bir hangi bölüm söyleyin :D

1374805038-la-bonne-posture.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortopediye veya fizik tedaviye görünebilirsiniz. Tabii ki kliniği ve tanıyı ortopedi yapacak. Hastanede triaja giderseniz size daha detaylı bilgi verirler. Arayıp randevu almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı