Lucian için tavsiye

Mahmut Usta

Picopat
Daha fazla  
Adc olarak lucian öğrenmeyi düşünüyorum komboları nedir, koridor safhası nasıl oynanır vs. Merak ediyorum. Tavsiyesi olan var mı?

Olabildiğince çok pasif vurmaya çalış. Pasifi en az skilleri kadar vuruyor. Örnek kombo vermek gerekirse:
Aa-e-p-Q-p-W-p.
Bence ilk e kullanılmalı çünkü her pasif vurduğunda süresi kısalıyor.

Alt koridor yerine orta koridorda oynamak daha iyi Lucian'ı. Orta koridor için tavsiyeler:
1- Eğer karşında menzilsiz bir şampiyon varsa rakibi darlamayı unutma.
2- İlk eşya olarak Kraken katili al.
3- Farm kaçırmamaya çalış.

Q ile dürtüp yanınızdaki suppa göre agresif ve ya safe oynayabilirsiniz. Lucian genelde early mid gamede güçlü ama snowballayan bir lucian neredeyse hiç oyundan düşmüyor, pek kombosu yok ama oto atak iptali var q ve e ile ama onu zaten biliyorsunuzdur ./ Prenle bot yapıyorsan braum lucian çok güçlü onu deneyebilirsiniz.

Öncelikle Lucian oynamak istiyorsan şu anda alt koridorda oynaman yerine orta koridorda oynamanı tavsiye ederim.
Çünkü erken aşamada çok güçlü olduğu için erken aşamada orta koridorda öncelik alıp ormancının ve kendinin güçlenmesini sağlarsın.
Nasıl oynanması gerektiğine gelirsek o konuda ben pek iyi değilim ama yardımcı olmaya çalışayım.
Genel olarak geç aşamada diğer karakterlerden daha güçsüz duruma geleceği için koridor aşamasında oldukça agresif oynamaya çalışmalısın.
Lucian oynarken en önemli şeylerden birkaçı koridor aşamasında "q" mesafesi çok uzun olduğu için rakipleri "q" ile dürtmek ve yetenek kullandıktan sonra 2 tane pasifli düz vuruşu kullanmak.
Kombolarını pek bilmiyorum ama genel olarak "E", ardından 2 pasifli düz vuruş,"W" ardından pasifli düz vuruş ve son olarak "Q"attıktan sonra pasifli düz vuruşları kullanırsın.
Nişancı şampiyonu olduğu için mekanikleri çok zor değil ve skilleri genel olarak pasifine tetiklemek için kullanılıyor.
Şu anda Lucian güçlü durumda.
Rüzgarın Hiddeti, Tahsildar, Canbiçen buildi ile oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı