Lucifer dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

SeikalR

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bu aralar "Lucifer" diye bir dizi izliyorum ve çok sardı 5. sezona geldim. Tabi ben izlediğim şeylerin sohbetini arkadaşlarımla yapmayı çok severim fakat Lucifer dizisini konuşacak pek bir arkadaşım yok maalesef :/. 5. sezon dahil olmayacak şekilde (spoiler dahil olabilir) konuşalım, tartışalım, sohbet edelim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel bir dizi gibi. Hatta forumda birisi o kadar etkilenmişti ki insanlara tanrı gibi davranıyormuş. Öyle bir konu açmıştı. 5. sezon bana biraz kötü gibi geldi. Hatta biraz değil direkt olarak çok kötü geldi ki ilerlete ilerlete zorla bitirebildim. Chloe kadar çöp bir karakter olamaz.

Genel olarak sürekli benzer olayları tekrar eden bir dizi, ama güzel işleniyor dizi. Yeni sezonu henüz izleme fırsatı bulamadım.

Yanlış hatırlamıyorsam en son bölümde Lucifer cehenneme dönüyordu, yeni sezondan beklentim daha yüksek ✌

Lucifer, bildiğimiz Lucifer. Yeni sezon da çok eğlenceli ve komikti. Dizinin asıl olayı zaten eğlenceli olması, 4. sezondan sonra beklentiler daha da yükseldiği için 5. sezon ilk part çok beğenilmedi diye düşünüyorum, ikinci part daha da güzel olacak. Yeni sezon, Netflix'de izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar, bu aralar "lucifer" diye bir dizi izliyorum ve çok sardı 5. sezona geldim. Tabi ben izlediğim şeylerin sohbetini arkadaşlarımla yapmayı çok severim fakat lucifer dizisini konuşacak pek bir arkadaşım yok maalesef :/. 5. sezon dahil olmayacak şekilde (spoiler dahil olabilir) konuşalım, tartışalım, sohbet edelim :D

Tanrı olacak lucifer 2. kısım yayınlandı.

Tekrar eden dizileri hiç sevmem. Her bölüm bir cinayet ve sonra hiç beklenmeyen kişi çıkıyor. Çok tekrarlıyor. Her bölüm ileri sarmaktan sıkıldım. (Kendi düşüncem, başkası çok sevmiş olabilir.)

Merhaba arkadaşlar, bu aralar "Lucifer" diye bir dizi izliyorum ve çok sardı 5. sezona geldim. Tabi ben izlediğim şeylerin sohbetini arkadaşlarımla yapmayı çok severim fakat Lucifer dizisini konuşacak pek bir arkadaşım yok maalesef :/. 5. sezon dahil olmayacak şekilde (spoiler dahil olabilir) konuşalım, tartışalım, sohbet edelim :D
Dostum dizi çok güzeldir ben çıktığı günden beri izliyorum bi bölümünü kaçırmadım
şuana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı