Lumia 1320 İncelemesi

Rammstein24

Hectopat
En iyi cevaplar
0
:DEvet arkadaşlar 2 hafta önce Nokia lumia 1320 marka telefon aldım ve Telefonun en büyük özelliği farklı olması insanlar telefonunuzdan gözlerini alamıyor. şimdi teknik özellikler.

Kamera
Kamerası 5 mp olmasına rağmen çok iyi fotoğraf çekiyor ve led flaşı var . O beş sizi yanıltmasın.7 gibi gözüküyor .

Performans
Telefon çift çekirdekli 1.7 ghz ve Qualcomm snapdragon S4 kullanılmış.Telefon Asfalt 8 gibi yüksek boyutlu oyunlarda hiç donma görmedim.Çok rahat.

Güç
Dostum bu telefon bir harika çok uzun ömürlü bataryası var . :) geçen gün asfalt 8 oynadım 30 dakikada yüzde 13 şarj gitti ve bunu lumia 925 de denedim. yüzde 19 civarı ve bu yönde rakiplerini geride bırakıyor . Telefonu normal şekilde kullanırsanız. şarj 24 saat dayandı.

Hafıza
İşte tek sorun bu benim gibi oyun sever bir kişiliğiniz varsa sakın 7,5 gb almayın.

Ekran
Ekranında gorilla glass 3 kullanmışlar çizilmesi zor diyorlar fakat jelatini taktım ne olur ne olmaz :D.6 inç ekranı var koskoca :D bir şey tablet gibi ekran parlaklığı çok iyi hiçbir telefonda bu ekranı görmedim . Çok canlı duruyor.

telefonu almamın sebebi çok oyun oynamam ve küçük telefon sevmiyorum hatta bir anım var babamın telefonu lumia 925 ilk aldığında büyük gözüküyordu . Şimdi bu telefonu görünce yanında lumia 525 gibi kalıyor :D. Yani büyük telefon alınca orta boyut telefonlar küçücük oluyor.:D

Ve fotoğraflar
10246702_10203995673961853_188599348975858277_n-jpg.3614

Çektiğim foto.

wp_20140510_002-jpg.3615

Son düzenleyen: Moderatör:

B

Batuhan Görkem

Ziyaretçi
İncelediğin için çok sağol dostum. Bu telefonu almayı planlıyordum. Çok iyi oldu. Daha fazla oyun testi yapar mısın? Ayrıca WI-FI açıldığında donma oluyor mu? Sosyal paylaşım sitelerinde gezdiğinde donma sorunu yaşadın mı? Ve de hayırlı olsun.

H.Hüseyin

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Türkiye
Uzun süre oynayınca telefon çok ısınıyor diyorlar. Bunu onlarca kişi diyor hiç test ettin mi ?

[N]irvana

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Isınıyor ama sıkıntı olmuyor rahat ol telefon buyuk işlemcisi de yüksek performanslı ve telefon ince bırak da ısınsın yani :D

[N]irvana

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kardeş telefonda ardı ardına 10 oyun aç fifa mass effect tarzı 0 kasma...

Yukarı