Lumia 625 iyi midir ?

Makaleler
6
Daha fazla  
Lumia 625'te ön kamera ve flaş var mı ? Telefonu kullanan oldu mu ?
Lumia 720'den hangi özellikleri fazladır veya eksiktir ?

720'nin 625'e yönelik tek avantajı kamerası. (Bir de NFC var ama onu kim kullanıyor?) Onun dışında 625 daha bir tercih edilesi :)

Not: Bu satırlar, yeni Lumia 820 sipariş etmiş birinin heyecanlı parmakları tarafından yazılmıştır.

Ben Lumia 625 almaya karar verdim.

- - - Güncellendi - - -

Fikrim değişti şuan Gio ile idare edeceğim, karneyi aldıktan sonra annem bana 1020 alacak. Zaten Recep ve Ali abinin 1020'yi inceleme videosundan sonra para biriktirip 1020 alacaktım şimdi telefonum düzeldi ve tekrar 1020 almaya karar verdim.

O zamana kadar belki 1025 çıkar onu al.

Şu anda görünürde 1025 yok. 22 Ekim'de 1520 ve 2520'nin tanıtılması bekleniyor. Ayrıca Nokia'nın daha düşük bütçeli kullanıcılar için ucuz Lumia'lar (500, 502, 503, 525) ürettiği söylentileri de var.

Ahmet seni gerçekten anlamıyorum. Yani, internette bir sürü site, forum gibi servisler senin ve senin gibiler için inceleme videoları çekiyor. Ama sen hiç onlara bakmadan, bize soruyorsun. Aşağıdaki linklerden detaylıca 625'in incelemesini bulabilirisin. :)

Teknopat. Nokia Lumia 625 incelemesi: Nokia Lumia 625 İncelemesi - YouTube

İyi günler!

Bu mesaj Hüseyin Bayır'a aittir. Hüseyin Bayır ©2013

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı