Lumia 640 ve 640 XL Ne Zaman Türkiye'ye Gelecek ?

yusuf gürel

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şuan Lumia 630 kullanıyorum ve Türkiye'ye geldiği zaman 640 veya 640 XL alacağım. Çoğu yerde nisanda gelecek deniyor, doğru mu ? Fiyat 640 için 650 - 700, XL için 850 - 900 tl deniyor. Ne kadar doğru ?
Son olarak 640 mı, yoksa 640 XL mı almalıyım? ( 5.7 " benim için biraz büyük, o yüzden 640'a daha sıcak bakıyorum.)
@Silinen üye

Kardeş ben wp 10 ile gelecekler diye duydum, öyle iseler Hazirandan aşağı gelmez. TP ile salamazlar telefonları piyasaya.

Lumia 640'ın gelmesini beklediğimden kaç aydır bozuk telefonla idare ediyorum. Neden bu kadar geç geliyor? Nisan'da geleceği söylenmişti halbuki.

Lumia 640'ın gelmesini beklediğimden kaç aydır bozuk telefonla idare ediyorum. Neden bu kadar geç geliyor? Nisan'da geleceği söylenmişti halbuki.
Sanırım vergilerden dolayı firmalar korkarak yaklaşıyor istediği fiyatta satışa çıkartamıyor telefonu, Zenfone 5-6 ve şimdide Zenfone 2 için aynı sorun ortaya çıktı Facebook'da bir grupta devletin yaptırımları falan filen birşeyler demişlerde pek inandırıcı gelmedi. bütün firmalar aynı şeyi yapıyor nedense.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı