Lumia 720 mi, Galaxy S3 Mini mi ?

Yer
Kırşehir
Sizce alacak olsam hangisi almalıyım ? Android veya Windows Phone şu zaman kadar kullanmadım. Benim için önemli olan şeyler şıklık, kamera, ve şarj süresi. Böyle bakınca Lumia 720 benim için daha mantıklı duruyor. Siz ne dersiniz.

Sadece şunu al demeyin lütfen. Sebebini de belirtin.

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Yer
Ankara
Çok detaylı uygulamaları kullanacaksan yani genel uygulamaları kullanacaksan Windows Market yeterli gelebilir sana. Ama detaylı uygulama arıyorsan ne yazık ki Windows Market, Google Play kadar gelişmiş değil şu an. Yani her zaman dediğim gibi Android telefon alınacaksa parayi bastırıp iyi markaların amiral gemilerini alma taraftarıyım. Özellikle 800 TL altı bütçelerde.

KS
TC Alperen Şahin
Yer
Kırşehir
Çok detaylı uygulamaları kullanacaksan yani genel uygulamaları kullanacaksan Windows Market yeterli gelebilir sana. Ama detaylı uygulama arıyorsan ne yazık ki Windows Market, Google Play kadar gelişmiş değil şu an. Yani her zaman dediğim gibi Android telefon alınacaksa parayi bastırıp iyi markaların amiral gemilerini alma taraftarıyım. Özellikle 800 TL altı bütçelerde.
Uygulamalar ile neredeyse hiç işim yok desem... :) Belki oyun oynarım ama onuda sanmıyorum. Yazdığım 3 özellik ön planda benim için.

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Yer
Ankara

Mert

Gigapat
Yer
Eskişehir
Lumia 720 :)

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
Bence de Lumia. Bana sorarsan Lumia serisinin tek eksiği WindowsPhone işletim sistemine ait uygulama sayısı. Eğer çok derin uygulamalar kullanmam diyorsan Lumia 720 tam senlik. Zaten aradığın meziyetler de bu telefonda mevcut :)

Oğuz26

Kilopat
Yer
Ankara
Ne olursa olsun uygulama desteği çok önemli bu yüzden Lumia serisine pek sıcak bakmıyorum. Malzeme ve donanım olarak çoğu telefondan daha iyi ama yazılım olmayınca olmuyor işte :D Mesela LG'de çok kaliteli telefon üretiyor, tek sorunu yazılım.

Yukarı