Lumia 820 Mi, Nexus 4 Mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

canoderratata

Kilopat
Makaleler
45
Yer
Kırşehir
Şimdi bazıları dalga mı geçiyorsun bizle diyebilir. :) Fakat Lumia 720 almak üzereyken bütçem arttı ve 1000 TL oldu. Ben de otomatik olarak 820'ye yöneldim. Sizin de tavsiyelerinizi almak istiyorum. Sizce 820 almalı mıyım ?

Atem Kaner arkadaşımızın tavsiyesi ile Nexus 4 'de kafama çok yattı. Donanım özellikleri hoşuma gitti. Sizin görüşleriniz nelerdir ?

Bu arada şu düşüncelerimi de paylaşayım. Şıklık benim için önemli, Android'i pek sevmiyorum. WP'nin marketi zengin değil biliyorum. 820'nin bataryası biraz canımı sıkıyor sadece. Lumia 820 bana göre daha şık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android kullanmam gerek yok performansı da önem vermem diyorsan bence almalısın. :) Ya görünüm olarak benim çok hoşuma gidiyor ancak işletim sistemini beğenmiyorum ben... :)

Biraz bekle şuan 825 fırında pişiyor :D Nokia Lumia serisini 625, 725 ve 825 olarak güncelleyecek.

Android kullanmam gerek yok performansı da önem vermem diyorsan bence almalısın. :) Ya görünüm olarak benim çok hoşuma gidiyor ancak işletim sistemini beğenmiyorum ben... :)
Android'i kullanırım ama bir Xperia Z, S4 alabilsem...

Biraz bekle şuan 825 fırında pişiyor :D Nokia Lumia serisini 625, 725 ve 825 olarak güncelleyecek.
Aslında 825'in teknik özelliklerini bilsek bekleyip beklememe konusunda karar verebiliriz. Açıkçası beklemek istemiyorum. :)

Nexus 4!!!

Onu al. 1000 liraya düşmüştü Darty'de çok mutlu olursun.

LG donanım konusunda süper. Güncelleme kötü dersen zaten Nexus'ların güncellenmesine Google bakıyor. Kafan rahat.

LG donanım konusunda süper. Güncelleme kötü dersen zaten Nexus'ların güncellenmesine Google bakıyor. Kafan rahat.

+1. Nexus 4 Android 4.3 almıştı galiba. Ya benim gibi S3'cüler hala 4.1.2'de tıkandı.

+1. Nexus 4 Android 4.3 almıştı galiba. Ya benim gibi S3'cüler hala 4.1.2'de tıkandı.

Samsung gizli saklı geliştiriyor. 4.3 gelecek gibi ama 4.4 güncellemesi bile geliştiriyor olabilirler.

Çünkü saf Android işletim sistemi var. Samsung gibi firmalar özelliştirip de güncelleme için sunuyor lakin Nexus Google'ın olduğu için bir yönden de, güncelleme işine Google bakıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı