Lumia 920 ekran titreme sorunu

bugra05

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İŞLETMECİ
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar aranıza yeni katıldım. Fakat bende şöyle bir sorun mevcut 3. sefer lumia 920 açılmamıs kutusunda cihaz değişimi yapıyorum fakat üçünde de ekran titreme sorunu ile ürünleri iade ettim. Fakat nokia müşteri hizmetleri aradım ve bu üründe kronik sorun olup olmadıgını sordugumda tabikide kronik bir sorun yok dendi cihazlarda son 8.1 cyan güncellemeleri mevcut olmasına rağmen hiçbir şekilde sorunu çözemedim ilgilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelikle arkadasiniz nereden aldi acaba ? Hani boyle floresan lambasi titrer ya ayni onun gibi bir sorun isikta titreme yapiyor bu arada bende balikesirdeyim.

Şuan tekrar sordum arkadaşıma. Hiç karşılamamış. Oldukça sık kullanıyor telefonu. Hediye olarak geldiğinden nerden alındığını bilmiyor.

bence arkadaşınız farketmemiş olabilir. garantide ise en fazla 30 gün ellerinde tutma hakları var.Ekran parlaklıgını otomatiğie aldım kapattım yüksek yaptım özellikle yüksek ışıkta daha fazla yapıyor dusuk yaptım yok gitmiyor çift dokunmayı kapattım güneş altında okunabilirlik falan hepsini denedim sıkıntı bence lcd panellerinde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı