Lumia'a WhatsApp klasörü nerede?

alexileumut

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Lumia'larda WhatsApp klasörü nerede acaba? Telefonu sıfırladığımızda mesajlarımız gidiyor malum. Başka bir yolu var mı bir de varsa nedir? Yardımınızı bekliyorum.

Ayarlarda yedek oluştur diye bir seçenek var. Onu kullanarak yedek oluştur. Sıfırlamadan önce WhatsApp klasörünü PC'ye at. Sıfırlama işleminden daha sonra WhatsApp'ı kurmadan önce yedeklemiş olduğun klasörü at daha sonra WhatsApp kur. Yedeklerini görecektir.

WhatsApp klasörüne girin, WinPhoneBackup adlı klasöre girin, en son tarihli backup ı pcnizde yedekleyin. Telefonu sıfırlayıp tekrar kurduğunuz da WhatApp ı bu yedeği WhatsApp klasörünün WinPhoneBackup adlı klasörünün içine atın, WhatsAppı ilk defa çalıştırın ve bu sırada size yedek bulundu diyecek ve yedekleri yükleye tıklayacaksınız. Bitti.

Ayarlarda yedek oluştur diye bir seçenek var. Onu kullanarak yedek oluştur. Sıfırlamadan önce WhatsApp klasörünü PC'ye at. Sıfırlama işleminden daha sonra WhatsApp'ı kurmadan önce yedeklemiş olduğun klasörü at daha sonra WhatsApp kur. Yedeklerini görecektir.

Benim asıl sorumda bu zaten whatsapp klasörüne nasıl erişebilirim Android'de bu durum kolay ama Lumia'da bulamadım bir türlü

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı