M.2 SSD dönüştürücü hız düşürüyor mu?

playersk8

Hectopat
SSD veya HDD modeli
WD SN570 500 GB
Anakart
ASUS X570-P
Anakartıma bir M.2 SSD takacağım. Anakartım ASUS X570-P. Dönüştürücü almam lazım çünkü M.2 slotu dolu. Alfais 4446, 4481 modelleri falan var ama NGFF dönüştürücü almamalısın hızı düşürüyor gibi şeyler okudum. Önerebileceğiniz bir dönüştürücü var mıdır? Anakartımda bu dönüştürücüyü takabileceğim yer var mı ve dönüştürücü taktığımda SSD'nin hızı düşer mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bece çok etkilemez M.2 SSD zaten PCI-ex tabanlı bu donusturuculer zaten direk PCI girişine takılsın diye var ama gen 4 bir SSD'yi gen 3 donusturucu ile takarsan hızı duser tabii ki.

Bece çok etkilemez M.2 SSD zaten PCI-ex tabanlı bu donusturuculer zaten direk PCI girişine takılsın diye var ama gen 4 bir SSD'yi gen 3 donusturucu ile takarsan hızı duser tabii ki.
Ben benim anakartımda PCI gen 3x4 var mı onu göremedim. Size o yüzden sormak istedim açıkçası. WD SN570 te gen 3 bir ssd. O yüzden hangisini almalıyım diye bir fikir alışverişi yapmak istemiştim

Hocam videodaki gibi yapmak istiyorsunuz değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben benim anakartımda PCI gen 3x4 var mı onu göremedim. Size o yüzden sormak istedim açıkçası. WD SN570'te gen 3 bir SSD. O yüzden hangisini almalıyım diye bir fikir alışverişi yapmak istemiştim.

Senin anakartın destekliyor X570'lerin ilk slotu gen 4 diger 2 slotları gen 3

Hocam videodaki gibi yapmak istiyorsunuz değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yok boot edip format atmayacağım. Sadece depolama alanı olarak kullanacağım
Senin anakartın destekliyor X570'lerin ilk slotu gen 4 diger 2 slotları gen 3
Hız düşmesi yaşamam o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı