M.2 SSD NVMe nasıl M.2 SSD yapılır?

Bora_Türkiye

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün M.2 SSD NVMe aldım fakat anakartım M.2 SSD NVMe değil, normal M.2 SSD desteğini olduğunu gece fark ettim. Biraz acemilik oldu. Ters taktım belki düzelir fakat bilgisayarda fanlar tetiklese bile bilgisayar çalışmadı. Yarın bilgisayarcıya götüreceğim. Ne yapsam karar veremedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kardeş, anakartını yaz aldığın SSD'yi yaz. Nereye taktın fotoğrafını çek. Hiçbir bilgi vermiyorsun ki.

Neden yazmasını istiyorsun ki ? Anlaşılır olmayan nedir ? NVME SSD almış fakat anakart'ında M.2 SSD girişi varmış, NVME desteklemeyen herhangi bir anakart işte ? Bu arada bu aparatlara göz atabilirsin;

NOT: Ayrıca ürünü aldığın siteye geri iade yapabilirsin dostum.

Neden yazmasını istiyorsun ki ? Anlaşılır olmayan nedir ? NVME SSD almış fakat anakart'ında M.2 SSD girişi varmış, NVME desteklemeyen herhangi bir anakart işte ? Bu arada bu aparatları deneyebilirsin;

Ben yardımcı olmak için gerekli buluyorum bu kadar basit. Arkadaş daha M.2 SATA yerine Normal M.2 SSD yazıyor.

Böyle bir durum varsa, iade edebilirsiniz. M.2 SATA SSD almanız daha iyi olur. Sistem bileşenleri nedir? Laptop mu, masaüstü mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı