M.2 SSD soğutucu önerisi

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
Boşta 50'leri geçiyor bir soğutucu almak lazım. (Zaten garantiye yollayacağım sıcaklık ile ilgili bir problem varsa diye söylüyorum)

70-80 TL arası bir bütçem var boyut gerekli ise bulur yazarım.

SSD: Kioxia Exceria LRC10Z500GG8 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

@tirabzonun_kaymagi hem öneri için hem de senle bir sorunumun olmadığını anlaman için etiketliyorum.
@Motionless IN White (Daha önce seni gördüm bu konularda ondan etiketledim)

Bunu bulabildim.

Boşta 50'leri geçiyor bir soğutucu almak lazım. (Zaten garantiye yollayacağım sıcaklık ile ilgili bir problem varsa diye söylüyorum)

70-80 TL arası bir bütçem var boyut gerekli ise bulur yazarım.

SSD: Kioxia Exceria LRC10Z500GG8 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

@tirabzonun_kaymagi hem öneri için hem de senle bir sorunumun olmadığını anlaman için etiketliyorum.
@Motionless IN White (daha önce seni gördüm bu konularda ondan etiketledim)

Hocam bende de 970 Evo Plus var. Anakartimin M.2 sogutmali kisminda takili. 8 saat sonunda bosta 50 derecede calisiyor. Yukte Max 60 gordum. Belki de M.2 sogutmasinin jelatinini sokmeyi unuttular ama benimki normal degerler gibi geliyor. Sizinkinde bosta 50 dereceyi ne kadar zaman sonunda geciyor ve yukte ne kadar oluyor?

Dolandırıcı olduklarından.

Geri
Yukarı