M.2 SSD tavsiyesi

Pardon arkadaşlar gereksiz yere atarlandım kusura bakmayın, dediğinizi düşününce haklı olduğunuz kanısına vardım.

Yok haklı olmalık bir durum değil maksat zaten fikir paylaşımı. Herkes iyi-kötü fikrini söylemeli ki başlık sahibi aklına yatanı uygulasın. Belki senin dediğin doğrudur, adamın acelesi vardır ve 400 liraya bir disk almalıdır. Biz sadece fikir söylüyoruz uygulaması ona kalmış :).

Pardon arkadaşlar gereksiz yere atarlandım kusura bakmayın, dediğinizi düşününce haklı olduğunuz kanısına vardım.
Ne güzel. Sizinle tartışmak bir zevkti. Keşke herkes böyle duyarlı olsa hocam. Tebrik ederim.
Önemli olan birinin haklı veya haksız olması değil. Bunun farkına varan nadir insanlardansınız...

Gündelik kullanıcı için M.2 ve SATA hız farkı pek önemli değil. Yani render almıyorsanız SATA alın ve geçin. Sizin için en iyi tercih aşağıdaki ikiliden biri olacaktır:

Şu an disk kullanımı arka arkaya bir şeyler açınca 100 oluyor ve takılıyor bir M.2 SSD alıp Win ve birkaç program kurarsam diğer SSD'ye başka programlar yüklersem düzelir mi?

Geri
Yukarı