M.2 SSD yuvasına ekstra vida sistemi almak gerekiyor mu?

Halojenia

Hectopat
Merhabalar. Gigabyte H410M H LGA1200 anakartım mevcut, sistemi ikinci el aldım fakat M.2 SSD yuvasında anlayamadığım bir parça var. Bu parça M.2 SSD'nin yarım hilal vida yuvasını sabitleyebiliyor mu? Ekstra M.2 SSD vida seti almam gerekir mi? Çok eski bir sistemden bu sisteme geçtiğim için M.2 SSD bilgim 3 gündür var ve çok anlayamadım. Aşağıda fotoğraflar mevcuttur.

2 (1).jpg

2 (2).jpg

Merhabalar. Gigabyte H410M H LGA1200 anakartım mevcut, sistemi ikinci el aldım fakat M.2 SSD yuvasında anlayamadığım bir parça var. Bu parça M.2 SSD'nin yarım hilal vida yuvasını sabitleyebiliyor mu? Ekstra M.2 SSD vida seti almam gerekir mi? Çok eski bir sistemden bu sisteme geçtiğim için M.2 SSD bilgim 3 gündür var ve çok anlayamadım. Aşağıda fotoğraflar mevcuttur.

Eki Görüntüle 1004321

Eki Görüntüle 1004322
Bazen yükseltmek gerekiyor diye biliyorum. Deneyin bir ona göre vida ile yükseltme yapabilirsiniz.

Aldığınız diskin boyutuna göre ayarlayabilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla diş yok. Geçme bir sistem gibi duruyor. Benimki de dahil çoğu anakartta vida var.

Evet arkadaşlar Kingston A2000 500GB SSD de tercih kıldım ve dün geldi bu anakarttaki aparata anchor deniyormuş bunun büyük halkalısını ASUS anakartının yanında veriyormuş estetik durmadığını düşünerek şık gözüken bir anchor koymuş Gigabyte velhasıl SSD'yi bu anchor sayesinde sabitledim hiçbir sıkıntı yok konu kilit ilginize teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı