M.2 SSD'ye Windows kurduktan sonra HDD'deki oyunlar açılmıyor

yusufzengull

Decapat
Daha fazla  
Yeni bir M.2 SSD aldım ve taktım. HDD'de Windows 8.1 kuruluydu. Oyunların silinmemesini istediğim için biçimlendirmedim. SSD'ye Windows 10 kurdum. Oyunlara tıkladığımda DLL hataları veriyordu. DLL indirerek çözdüm fakat uygulama düzgün başlatılmadı hatasından kurtulamıyorum ne önerirsiniz?

@yusufzengull neden dll indiriyorsunuz

Bunları ve ekran kartı sürücünüzü kurmanız yeterli.

Sıfırdan işletim sistemi kurduysanız yeni yüklediğiniz programlar önceki kurulumların nerede olduğunu bilemez. Her program için gidip kurulum yerlerini göstermelisiniz.

DirectX kurunuz. Sonra Microsoft Visual tum surumlerını 2005'ten baslayıp en son surume gore kurunuz, sorunuz cozulcektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@yusufzengull neden DLL indiriyorsunuz

Bunları ve ekran kartı sürücünüzü kurmanız yeterli.

Hocam teşekkürler oldu fakat save dosyaları yok Windows 10 kurmadan önce belgeler kısmındaydı. Sizce onları bulabilir miyim?

Hocam teşekkürler oldu fakat save dosyaları yok Windows 10 kurmadan önce belgeler kısmındaydı. Sizce onları bulabilir miyim?
Dostum eski diskten Belgelerimden kopyalayın ordan yeni disk belgelerime yapıştırın bu her oyun için geçerli degildi bazı oyunlar saveyi başka bir yere yapar oyun ismini yazarsan size yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı