M&B Bannerlord kale fethedilmiyor

mesedian1234

Picopat
Daha fazla  
100 kişilik bir birliğim var bununla ne yapabilirim kale fethedemiyorum 10 tane müttefik direk yanıma geliyor. Esir oluyorum bir şeyler önerir misiniz? Ve asker sayımı nasıl artıracağım onu da söylerseniz sevinirim.

Oyun belli bir seviyeye gelmeden Warband'daki gibi tek başınıza kale fethetmenizi istemiyor birlik kurup saldırmanızı istiyor yani daha stratejik bakmalısınız.

Ansiklopediden bakarak nitelikli askerleri araştırın ona göre birlik kurun. Nitelikli 100 askerlerle biraz uğraşarak 300 kişilik bir birliği alırsınız. Kendi devletinizi kurup bol bol lord çekin kendinize. Lord sayınız çoğaldığında ordu kurar şehir alırsınız sonrası gelir zaten. Kesinlikle paralı asker almayın başlarda sizi ekonomik olarak çok yorar.

Ansiklopediden bakarak nitelikli askerleri araştırın ona göre birlik kurun. Nitelikli 100 askerlerle biraz uğraşarak 300 kişilik bir birliği alırsınız. Kendi devletinizi kurup bol bol lord çekin kendinize. Lord sayınız çoğaldığında ordu kurar şehir alırsınız sonrası gelir zaten. Kesinlikle paralı asker almayın başlarda sizi ekonomik olarak çok yorar.

300 asker ekonomik olarak batırıyor hocam daha önce Bannerlord oynadınız mı?

100 vs 300 olarak alırsınız dedim.

100 vs 300 de alamaz çünkü yakalamayı bile beceremez çok hantal gitmeye başlıyor düşman yakalayamıyorsunuz doğal olarak item de kasamıyorsunuz yani ekonomik olarak çöküyorsunuz en mantıklısı krallığa katılıp ordu çağırmak.

Ben 100 askerle nasıl adamları yakalayıp alıyorum?
100 vs 300 de alamaz çünkü yakalamayı bile beceremez çok hantal gitmeye başlıyor düşman yakalayamıyorsunuz doğal olarak item de kasamıyorsunuz yani ekonomik olarak çöküyorsunuz en mantıklısı krallığa katılıp ordu çağırmak.

100 askerle zaten yakalayıp alırsın :D hocam dalga geçiyorsunuz değil mi? Ben 300 asker ile düşman yakalayamazsın ve item kasamadığın için ekonomik çöküşe geçersin diyorum.
ikimizde aynı şeyi söylüyoruz hocam zaten sanırım ben anlatamadım.

100 askerle zaten yakalayıp alırsın :D hocam dalga geçiyorsunuz değil mi? Ben 300 asker ile düşman yakalayamazsın ve item kasamadığın için ekonomik çöküşe geçersin diyorum.

ikimizde aynı şeyi söylüyoruz hocam zaten sanırım ben anlatamadım.
Knk ben nitelikli 100 askerle 300 kişilik bir birliği alırsınız diyorum ilk mesajımda siz ciddi misiniz? Siz yanlış anlayıp yorum yapıyorsunuz.

Geri
Yukarı