M&B: Bannerlord medeniyet nasıl değiştirilir?

İlk başta gaza gelerek batanyalı oldum ama kararımdan memnun değilim. Kuzaitli olmak istiyorum. Olmamın bir yolu var mı?
Öyle bir şey yok maalesef. Oyuna yeniden başlamanız gerek. Belki oyunun dosyalarından oynanıyordur ama işe yarayacağını sanmam. Oyunu bozabilirsiniz bunu yaparsanız.

Hayır yok. Oyuna hangi karakter ile başlıyorsan o karakter ile devam edersin. Medeniyetlerin verdiği artılar/eksiler çokta önemli değil zaten. Değiştirmene gerek yok.

Çocuklar annenin medeniyetine göre doğuyor. Kuzait biri ile evlen. Çocuğun Kuzait olur, ölünce onla devam edersin. Belki yaşı büyütmek için hile de vardır.

Çocuklar annenin medeniyetine göre doğuyor. Kuzait biri ile evlen. Çocuğun Kuzait olur, ölünce onla devam edersin. Belki yaşı büyütmek için hile de vardır.
Mantıklı öneri kardeşim teşekkürler.
Sen ben alman olmak istiyorum dediğinde olabiliyor musun?
Usta oyunu gerçek hayatla bağdaştırmaya gerek yok.

Dostum biraz hortlatmış gibi olacağım ama cevap şu ALT+ " (Tab'ın üstündeki tuş) a basıp konsolu açıyosun ve "campaign.set_hero_culture {kişi ismi} {medeniyet ismi(İngilizce)}" yazıyorsun. Eğer hileler aktif değilse yine konsolu açıp "config.cheat_mode 1" yaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı