M&B Bannerlord mod kurulumu

mbboyun

Hectopat
Arkadaşlar ben Bannerlord'dan sıkıldığım için modlarla oynayayım dedim ama bir türlü başaramadım. En başta da birazcık denemiştim ama neyse kendi haliyle oynayayım dedim. Sonra denerim diye bırakmıştım ama şimdi halledemedim. En başta oyuna giriyor ya intro kısmında ya tüm her şeyi seçtikten sonra tam girecekken crash veriyordu. Sonra launcherfix ile oluyor diye gördüm. Bu sefer oyun başlıyor gibi gözüküyor, bi' anda duruyor. Bu yüzden sizden mod için yardım istiyorum.
İnternetten bulup denediğim ama olmayan şeyleri baştan alt kısma yazayım ki sorun olmasın;
- .dll uzantılı her dosyayı sağ tıklayıp, özellikler deyip, engelini kaldırmak.
- Fixed Launcher.
Not: Oyun orijinal.

Yüklediğiniz modlar birbiri ile çakışıyordur. Modları teker teker seçerek oyuna girin. Oyun crash verdiğinde en son seçtiğiniz mod sorun çıkarıyor demektir.

Bu arada modların ismini verirseniz hangi modların çakıştığını da söyleyebilirim.

Yüklediğiniz modlar birbiri ile çakışıyordur. Modları teker teker seçerek oyuna girin. Oyun crash verdiğinde en son seçtiğiniz mod sorun çıkarıyor demektir.
En son sadece tek mod deneyim dedim. BannerlordTweaks indirdim. Bu mod içinde Modlib lazım onu da indirdim. 2si olunca açılmıyor ama sadece Modlib olunca açılıyor anlamadım.

Oyun sürümünüzle uyumlu olmayan versiyonunu indirmiş olma ihtimaliniz var mı?
En son sürümünü indirdim hep ama bilmiyorum karışık geldi. Bazı modlarda son sürüm 2.0.1 falan yazıyo bazılarında 1.4.7 yazıyo. Bi de siz dedikten sonra denedim de sadece 1 modu çalıştırınca açılıyo. 2 tane koyarsam açılmıyo.

Hangi iki modu denediğinizi de söyler misiniz? Ya da kullanmak istediğiniz modların hepsini de söylerseniz ben buradan deneyebilirim sorun modlarda mı yoksa sizin oyunda mı görmek için.

Ralf's Recruiter ve Improved garrisons çakışıyor ikisinden birini kullanın, ikincisi daha hoş gibi.
Diplomacy reworked 1.3.1'den sonraki sürümlerde çalışmayabiliyor.

Bunları çıkartıp nexus mod manager kullanarak dener misin?

Geri
Yukarı