Çözüldü M&B Bannerlord siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrhan1461

Hectopat
Daha fazla  
Radeon 540X ekran kartlı sistemimde siyah ekran sorunu yaşıyorum .Bannerlord oyunum orijinal.

Ekran kartını seçip başlatınca oyun siyah ekranda açılıyor ses geliyor fakat görüntü yok.

Ekran kartına baktığım zaman kullanılıyor gözüküyor.

Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartım 16 Ekim 2020'de güncellendi, temiz bir silip yükleme için ne yapmalıyım sürücüleri AMD Radeon ile indirdiğim için kaldırmasını bilmiyorum yardımcı olabilir misin?
Ekran kartının güncel olduğundan emin olun. Eğer güncel ise son sürümü silip tekrar yükleyebilirsiniz. Önceki sürümü de yükleyebilirsiniz.

Ekran kartım 16 Ekim 2020'de güncellendi, temiz bir silip yükleme için ne yapmalıyım sürücüleri AMD Radeon ile indirdiğim için kaldırmasını bilmiyorum yardımcı olabilir misin?

Çözüm

Dediğinizi yaptım sorun çözülmedi oyun normal Vega10 ile açılır gibi açılıyor fakat görüntü yok sesler geliyor sadece sanırım oyunun bir halt yemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı