M&B Warband Açılmıyor

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar M&B warband tepki vermeden hiç açılmıyor. Görev yönetimcinde de gözükmüyor. Aldığım günden beri 4 oyunum açılmıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin.

• Oyunu nereden satın aldınız?:(team
  • İşletim sisteminiz nedir?:Her bildiğim ve gerekli olan özellikleri:İ3 işlemci NVIDIA Geforge Yüksek perfonmanslı ekran kartı 64 bit işletim sistemi 4gb ram 500 gb hafıza daha saymam gerekirse eklerim,
  • Sürücülerim hep güncel,
  • Oyunu 4 kere silip tekrar yüklerdim ayrıca steam'ı silip tekrar yükledim.
Gereken bilgileri verdiysem benden mutlusu yoktur.

Bir şey daha Steam oyunları dışındaki tüm oyunları açabiliyorum Battlefield 3 dahil

1- Oyunlar alınan yedektenmi yüklendi yoksa steam üzerinden inrirerek mi ?
2- Steam üzerinden dosya doğrulaması yaptınızmı ?
3- Oyunları masaüstü kısayolu yerine, kendi kurulu klasördeki kısayol ile yönetici olarak açtınız mı ?
4- Son olarak, oyunları kaldırıp diskin ''D'' bölümüne kurmayı deneyin.

Kardeşim Steam'ı aç Kütüphane'den Oyunlar'ı aç Mount & Blade Warband'ın üzerine gel sağa tıkla ''Diskteki Dosyaları Sil...'' seçeneğini tıkla ve oyunu Steam ile kaldıracaksın. Sonra oyunu tekrar yükle muhtemelen sorun çözülür.

Öncelikle merhaba,
Sorununuzu biraz daha açarsanız yardımcı olmaya çalışabilirim.
Oyna tuşuna bastığınızda oyun açılıyor, siyah ekran çıkıp atıyor mu? Bu tür bir sorununuz mu var? Yoksa yükleme ekranı çıkıyor, yükleme bitmeden oyundan atıyor gibi sorununuzu kesin olarak belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler sorunu cozdum format atmaya filan gerek yoktu eyer onceden oyunu craklı ındırdıyseniz onu kaldırın sonra steama gırıp türkçe yapın turkçeyse oyuna sağ tıklayıp özellikler deyin ve oradan yerel dosyalar diyin ust taraftan ve sonrada oyun dosyalarının butunlugunu dogrula diyin ve orada yuklenen seyın dolmasını bekleyın ve bitti oyunuz acılmıs olması lazımdır bendede oluyordu ve ben boyle yaptım ve oldu:matrix::technopat:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı