M&B Warband: Cihat ve haçlılar 4.2 en iyi birlikler hangileridir?

2. Mehmed

Centipat
Yer
İzmir/Bornova
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu anda 170 kişilik ordu kapasitem var. Selçuklu Devleti derebeyiyim. Şu anda Bizans İmparatorluğu ile çok çatışmalı bir savaş içindeyiz. Bir biz saldırıyoruz bir onlar saldırıyor. Savaş iyice kızıştı. Şu anda düşman lordlarla meydan savaşı yapıyorum. Bildiğiniz üzere meydan savaşlarında süvariler çok önemli ancak hangi süvari en iyisi bilemedim. En iyi süvari hangi süvari, en iyi okçu hangi okçu (okçular kale kuşatmalarında çok önemli), en iyi piyade hangi piyade? Şimdiden sorularımı cevapladığınız için teşekkürler.

Şu an tam adını hatırlamıyorum ama Selçuklu elit birliği ve Moğol acemileri çok iyi. 20 kişilik ordum vardı ve sadece elit birlik ile oluşuyordu. 300 kişilik bir savaşta (4-5 tane haçlı ordusu sırayla saldırıyordu) sadece 8 tane kayıp verdim. Ama taktik çok önemli.

Şu anda 304 kişilik bir ordum var. Kendi krallığımı kurdum. Oyunda paraya para demiyorum çok fazla param var -yaklaşık 500 bin dinar-. Bu yüzden elit birliklerden alıyorum. Ordumun tamamı “Tapınak Şövalyeleri”nden oluşmakta. Önümde hiçbir ordu duramıyor. Bütün kaleleri ve şehirleri alabilecek güçteyim. Tavsiyen için teşekkür ederim. Bu arada Selçuklu elit birliğinin adı “Selçuk Gulam-ı Hass”.

Şu anda 304 kişilik bir ordum var. Kendi krallığımı kurdum. Oyunda paraya para demiyorum çok fazla param var -yaklaşık 500 bin dinar-. Bu yüzden elit birliklerden alıyorum. Ordumun tamamı “tapınak şövalyeleri”nden oluşmakta. Önümde hiçbir ordu duramıyor. Bütün kaleleri ve şehirleri alabilecek güçteyim. Tavsiyen için teşekkür ederim. Bu arada Selçuklu elit birliğinin adı “selçuk gulam-ı hass”.

Aynen şimdi aklıma geldi ama 304 kişi çok fazla, grup moraline negatif yönde etki ediyor. Bence 100 tane elit birlik almalısın.

Şu anda 170 kişilik ordu kapasitem var. Selçuklu Devleti derebeyiyim. Şu anda Bizans İmparatorluğu ile çok çatışmalı bir savaş içindeyiz. Bir biz saldırıyoruz bir onlar saldırıyor. Savaş iyice kızıştı. Şu anda düşman lordlarla meydan savaşı yapıyorum. Bildiğiniz üzere meydan savaşlarında süvariler çok önemli ancak hangi süvari en iyisi bilemedim. En iyi süvari hangi süvari, en iyi okçu hangi okçu (okçular kale kuşatmalarında çok önemli), en iyi piyade hangi piyade? Şimdiden sorularımı cevapladığınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı