M&B Warband nasıl oynanır?

Oyuna direkt olarak modlarla başlarsan yapamazsın. Önce native oyna, sonra modlar.
Haritayı daha göremedim ki. En başta zindana girdiğimiz yerde çıkıyoduk ama geminin olduğu köprüye gelince 1 tane adamım oluyodu ve 4 tane adam kalıyodu ve hepsinde arbalet olduğu için ölüyordum. Çok native'lik bir durum söz konusu değil. Haritayı görseydim adamlar sürekli önüme çıksaydı o çok ayrı bir durum.
Evlat modunu indirdim, şimdi onu deniyeceğim.
1592854690260.png

Bunlar benim mi başıma geliyor anlamıyorum ki. Evlat modu da buglu çıktı :D.

Son düzenleme:
Oyunda 2-3 turnuva ile 5.000 dinar para kazandım. Ve 25 kişilik güçlü ekibim var.

Sormak istediğim soru şu: Ben şimdi ne yapacağım? Görev varsa görev sistemi nasıl ilerliyor? Bir senaryo göremedim çünkü ben. Ne yapacağım?

Ben direk yardım edeyim. Şimdi ilk olarak sarranidlerden başlayacaksın. Sonra kergitlerdeki köyleri yağmalayıp para kasacaksın. Sonra svadyalılardan görev yapabilirsin örneğin para toplama görevi. Ama sakın parayı lorda verme. Üzgünüm görevi yapamadım de. Sonra bir 70 80 kişilik ordu topla onları eğit talimde. Ve git kergit kalesi kuşat.

Ben direk yardım edeyim. Şimdi ilk olarak sarranidlerden başlayacaksın. Sonra kergitlerdeki köyleri yağmalayıp para kasacaksın. Sonra svadyalılardan görev yapabilirsin örneğin para toplama görevi. Ama sakın parayı lorda verme. Üzgünüm görevi yapamadım de. Sonra bir 70 80 kişilik ordu topla onları eğit talimde. Ve git kergit kalesi kuşat.
Eğit talimde derken?

Geri
Yukarı