M&B Warband Tüm krallıkların savaş açması

Zamanında Nord Krallığındaydım ve Svadya Krallığını resmen yok ettim tek başıma, çok toprak kattım onlara ama ilk onlar savaş açtı, barış yapmayı deniyorum senden üstünüz neden barış yapalım diyorlar.

Krallar ile konuşmaya gidiyorum direk saldırıya geçiyorlar, konuşamıyorum bile.
Senin taht iddian az ise böyle sorunlar olabiliyor. Adamlar seni kral olarak görmüyor ki neden saldırmasınlar? Oyunun ortalarından itibaren yoldaşlarını taht iddianı yayması için görevlendir. Diğer krallıklar ile anlaşmalar yapman da taht üzerinde hakkını arttırır.
madlyn nin dediği gibi gerçekleşiyor olaylar tabii ben çözüm yazmamışım kendileri yazmış iyi etmiş.

Hocam benim bir taktiğim var şimdi yok etmek istediğiniz krallıkta iyi yerlere gelin ardından onları yanlış yönlendirin zayıfladıklarında ihanet edip dalın.

Yaptığım hatada bu oldu zaten Nordları çok güçlendirdim ve Vaegir Krallığının hemen yanına kuruldum, rahat bırakmıyorlar.
o zaman sana tavsiyem eğer kalelerinden birisi nordların eski toprağıysa o kaleyi boşalt onlara ver eğer kalelerinin 2 side eski vaegir topraklarında ise vaegirler hariç diğer tüm krallıklara barış öner eğer toprakların onların eski topraklarında değilse zaten büyük ihtimalle diğer krallıklar kabul eder

Başka bir krallığın topraklarında krallık kurunca diğer krallıklar zayıf olduğun için sana savaş açıyor. O toprağını aldığın krallığı ele geçirmeye bak. Güçlendikçe zaten barış istiyorlar. Ben de oynarken krallık açtım adamlar soyumu kuruttu. :) Sonra intikamım feci oldu ama.
Evet zaten gelselerde hepsini kesiyorum, askerlerim güçlü geldiklerine pişman ediyorum artık bir süre böyle devam edecek kale aldıkça bırakacaklar peşimi.

Geri
Yukarı