M1 İşlemcili iPad Pro Duyuruldu! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Yalnız bu yeni çıkan iPad'lerin albenisi nerede anlamadım, 8600 TL'ye çıkan bu cihazı almak yerine gidip M1 işlemcili Macbook Air almak çok daha mantıklı değil mi?

Yalnız bu yeni çıkan iPad'lerin albenisi nerede anlamadım, 8600 TL'ye çıkan bu cihazı almak yerine gidip M1 işlemcili Macbook Air almak çok daha mantıklı değil mi?
Hocam bana kalsa da macbook almak daha mantıklı ama ekran küçüklüğü(11inch için söylüyorum) dokunmatik ekran pencil desteği ve benzeri ufak detaylar alınmasını sağlıyor.

Tablet Laptop'a göre çok rahat. Ayrıca çizimle falan uğraşıyorsan yine mükemmel. Kullanıcı tercihi burada.

Peki kaç GB RAM var. 8 GB ve 16 GB seçeneği vardır umarım.
Bilgisayar satmıyor adamlar hocam tahminimce 6 8 olur ya da sadece biri.
lafımı yutup özürlerimi sunuyorum hocam adamlar bilgisayar satıyor.

Dosya Ekleri

• 2B282023-0155-4E02-8C50-9B6E74B30B81.png
    2B282023-0155-4E02-8C50-9B6E74B30B81.png
    652,1 KB · Görüntüleme: 35
Haklısınız. Konu dışı ancak Air4'den memnun musunuz? Uygulamalar da uyumluluk sorunu yaşadınız mı? Mesela Twitter'ya da Word uygulamalarında.
Hocam klavye mouse ile bilgisayarı aratmaz dedim ama arattı... ama ofis programlarında sorun yaşamadım pek rahat yapıyorsun alıştıktan sonra sadece uygulamalara klavye mouse optimizasyonu gelse çok iyi olurdu ama bakalım belki m1 ile bazı gelişmeler olur kim bilir bu arada haklısınız yukarda düzelttiğim gibi 16gb de varmış adamlar cidden bilgisayar satıyor :) ama geliştiriciler de yardımcı olasa iPad OS için cidden bilgisayar olacak. Ek olarak word kullanmadım ama sorun olmaz tahminimce twitter da insta aksine yatay kullanım da sağlıyor bilgisayar sürümü gibi kullanabilirsiniz,

Yeni konular

Geri
Yukarı