M1 MacBook Air alınır mı?

USB girişi yokmuş sanırım USB 4 ThunderBolt varmış. Harici disk ile kullanmayı düşünüyodum dönüştürücülerde çok pahalı. Size göre bir eksikliği oluyor mu? Birde bende bi tane Note 9 ile gelen Type-C to USB var çalışır mı? En azından bir fare bağlarım.

USB girişi yokmuş sanırım USB 4 ThunderBolt varmış. Harici disk ile kullanmayı düşünüyodum dönüştürücülerde çok pahalı. Size göre bir eksikliği oluyor mu? Birde bende bi tane Note 9 ile gelen Type-C to USB var çalışır mı? En azından bir fare bağlarım.
Dönüştürücüler aslında alınmayacak kadar pahlı değil. 100-200₺ arası değişiyor. Ayrıca oyun oynamayacaksan harici diske ne gerek var? Bütçe ayırabilirsen ve alırsan güzel olur. Bir yandan olmazsa da olur diyebilirim. Type-C ile telefonunu bağlayabilirsin.

Şu görüntüden sonra alasım gelmiyo değil ama.
img_0446-jpg.1195039

img_0446-jpg.1195039
Hocam birde bu şarjın uzun gitme olayı felan doğru mu? Ne kadar gidiyor şarjı. Odamda priz uzakta.

img_0446-jpg.1195039

Hocam birde bu şarjın uzun gitme olayı felan doğru mu? Ne kadar gidiyor şarjı. Odamda priz uzakta.
12-13 saat şarj süresi alırsın. Eğer Minecraft oynarsam 10 saate kadar inebilir.

Şu ana kadar herhangi bir eksiğini hissettiniz mi? MacBook M1 Pro 8 GB aldım da yanlış bir tercih mi emin değilim.
Ben Blender, Illustrator gibi programlarla test ettim bunu emin olun hiç eksiğini hissetmedim. Yani günlük kullanım, film, surf gibi işlemler yaparken swap memory bile kullanmıyor. Pişman olmanıza gerek yok.

M1 MacBook alacağıma M1 Mac mini alırım bir de canavar gibi monitör alırım oyun oynamak istersem ve elime para da geçerse bir konsol alırım o güzel monitörde oynarım, bütün bu parayı macbooka yatırsam sadece laptopum olur, bir artısı olmaz benim için.

Geri
Yukarı