M1 MacBook Air için USB dönüştürücü be USB Hub önerisi

Devilcry1105

Hectopat
Herkese merhaba, M1 MacBook Air için hem USB dönüştürücü hem de USB Hub önerisinde bulunabilir misiniz? Laptopa zarar vermeyecek şekilde ve uygun fiyatlı olursa memnun olurum. Son olarak USB Hub'un herhangi bir zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baseus'ın düşük portlu modellerini öneririm. Yeter ve artar bile yoksa Amazon, Hepsiburada sitesilerinde satılan herhangi bir Type-C Hub da işinizi görür.

O kadar çok çeşit var ki. Macbook pro sipariş vermiştim sonra windows gerekli olduğu için iptal ettim. O süreçte aliexpressten filan bayağı bir usb hub baktım. İhtiyacınıza göre birçok çeşidi var. Ugreen, baseus, dodocool aklıma yatan markalardı. Çok çeşitleri ve farklı fiyatları var.

O kadar çok çeşit var ki. MacBook Pro sipariş vermiştim sonra Windows gerekli olduğu için iptal ettim. O süreçte AliExpress'ten filan bayağı bir USB Hub baktım. İhtiyacınıza göre birçok çeşidi var. Ugreen, Baseus, dodocool aklıma yatan markalardı. Çok çeşitleri ve farklı fiyatları var.

Sadece USB için ise bu yeter bence. İyi akşamlar.

Hocam son olarak bu cihazın altında tam orta kısım yanlış değilsem işlemcinin olduğu kısımda ısınma oluyor. Normal midir? El yakacak cinsten değil ancak ılık bir sıcaklık ve başka hiçbir yerde şu ana kadar hissetmedim.

Hocam son olarak bu cihazın altında tam orta kısım yanlış değilsem işlemcinin olduğu kısımda ısınma oluyor. Normal midir? El yakacak cinsten değil ancak ılık bir sıcaklık ve başka hiçbir yerde şu ana kadar hissetmedim.

Merhabalar, her Hub belli bir süre kullandıktan sonra ısınıyor ben aşırı ısınmamasına özen gösteriyorum. Ugreen iyi bir marka zarar vermez girişi Type-C olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı