M1 mba vs. ASUS G14

Ben katılmıyorum. Senin kararın ama ileride ekran kartına yüklenen oyunlarda ne yapacaksın.
4800H iyidir.
Hocam zaten boşuna sormadık "hocam ne tür oyunlar oynuyorsunuz?" diye değil mi arkadaşa? Bu onun bileceği iş. Ben açıkladım A kalitede oyunlarda M1 üzmez dedim. Adam gidip de ileride PUBG, Apex Legends, R6 gibi oyunlar oynamak istersen o zaman elbette 1650 Ti olanı almalı. Ben ona, onun tercihlerine göre bir model önerdim... İyi forumlar, saygılar.

Ben katılmıyorum. Senin kararın ama ileride ekran kartına yüklenen oyunlarda ne yapacaksın.
4800H iyidir.

Hocam zaten boşuna sormadık "hocam ne tür oyunlar oynuyorsunuz?" diye değil mi arkadaşa? Bu onun bileceği iş. Ben açıkladım a kalitede oyunlarda M1 üzmez dedim. Adam gidip de ileride PUBG, Apex Legends, R6 gibi oyunlar oynamak istersen o zaman elbette 1650 Ti olanı almalı. Ben ona, onun tercihlerine göre bir model önerdim... İyi forumlar, saygılar.

Arkadasın söyledigi oyunların hicbirini daha önce oynamadım ki o kadar oyun meraklısı değilim ekran kartına yüklenen oyunları da oynamak gibi bir hevesim yok açıkcası sadece LoL ve onun gibi base ama cok kişinin oynadıgı oyunları oynuyorum. Onlarda MacBook Air'de gayet iyi calısıyor gibi hatta LoL'de G14 de cok yakın performans sergiledigini gördügüm bazı YouTube videolarında.

Arkadasın söylediği oyunların hiçbirini daha önce oynamadım ki o kadar oyun meraklısı değilim ekran kartına yüklenen oyunları da oynamak gibi bir hevesim yok açıkçası sadece LoL ve onun gibi base ama çok kişinin oynadığı oyunları oynuyorum. Onlarda MacBook Air'de gayet iyi çalışıyor gibi hatta LoL'de G14 de çok yakın performans sergilediğini gördügüm bazı YouTube videolarında.
Hocam o zaman gönül rahatlığı ile alabilirsiniz 👍. Soran olursa diye söyleyeyim dahili grafik kartı GTX 1050 gücünde hocam ki bu da LoL gibi A kalite oyunlarda sizi sonuna kadar tatmin eder.

Arkadasın söyledigi oyunların hicbirini daha önce oynamadım ki o kadar oyun meraklısı değilim ekran kartına yüklenen oyunları da oynamak gibi bir hevesim yok açıkcası sadece LoL ve onun gibi base ama cok kişinin oynadıgı oyunları oynuyorum. Onlarda MacBook Air'de gayet iyi calısıyor gibi hatta LoL'de G14 de cok yakın performans sergiledigini gördügüm bazı YouTube videolarında.

Be şu yüzden öyle dedim siz beni yanlış anlamışsınız. Bende eskiden LoL CS dışında bir şey oynamıyordum. Ama sonra araba merakım ortaya çıktı ve Forza satın almak istedim sonra ETS 2 bunlar karta yüklenen oyunlar olduğundan şu an pişmanım. Yoksa MacBook çok rahat oynatır o oyunları. Ve de 12 GB RAM isteyen oyunlar ve MacBook'a upgrade yapamıyorsunuz. Ben yine ne olur olmaz G14 alırdım ama sizin tercihiniz kendiniz seçin iyi günlerde kullanırsınız inşallah.

Be şu yüzden öyle dedim siz beni yanlış anlamışsınız. Bende eskiden LoL CS dışında bir şey oynamıyordum. Ama sonra araba merakım ortaya çıktı ve Forza satın almak istedim sonra ETS 2 bunlar karta yüklenen oyunlar olduğundan şu an pişmanım. Yoksa MacBook çok rahat oynatır o oyunları. Ve de 12 GB RAM isteyen oyunlar ve MacBook'a upgrade yapamıyorsunuz. Ben yine ne olur olmaz G14 alırdım ama sizin tercihiniz kendiniz seçin iyi günlerde kullanırsınız inşallah.

Anladım teşekkür ederim öneriniz için.

Geri
Yukarı