M20 Custom ROM atılmalı mı?

Jowtax

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, konu hakkında çok kararsız kaldığım için size sorma gereksinimi duydum. Samsung M20 telefonuma Android 11 gelmediği ve garantisi dolduğu için Android 11 Custom ROM kurdum ROM'un linki:[ROM][11][M205x] Hari ROM R v1.0 for Galaxy M20
Sorum ise bu ROM'un güvenli olduğunu nasıl bilebilirim? Çok güzel stabil çalışıyor ama bankacılık uygulamalarına falan girmeye korkuyorum. Tavsiye verir misiniz kullanmaya devam edeyim mi yoksa stock ROM'a geri mi döneyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta boyunca yedek telefon olarak M20 kullanmak zorunda kaldım. Bu cihazın performansı/gücü sınırlı ancak akıcı bir şekilde günlük işlerimi halledebildim. Gerek pil gerek ekran olarak yeterli. Lakin üçüncü parti rom kurmak cihaza ne katabilir? Arka planda çalışan bilinmeyen uygulamalar, keyloggerlar vs olabilir. Bence macera arama, bankacılık uygulamaları için de tehlikeli olabilir. Ayrıca ön kameranı açıp seni kaydedip fidye bile isteyebilirler.

Selamlar, konu hakkında çok kararsız kaldığım için size sorma gereksinimi duydum. Samsung M20 telefonuma Android 11 gelmediği ve garantisi dolduğu için Android 11 Custom ROM kurdum ROM'un linki:[ROM][11][M205x] Hari ROM R v1.0 for Galaxy M20
Sorum ise bu ROM'un güvenli olduğunu nasıl bilebilirim? Çok güzel stabil çalışıyor ama bankacılık uygulamalarına falan girmeye korkuyorum. Tavsiye verir misiniz kullanmaya devam edeyim mi yoksa stock ROM'a geri mi döneyim?
Hocam nasıl attınız detaylı bilgi alabilir miyim? Suan aktif olarak M20 kullanmaktayım stock rom gercekten kötü. Kamera vs sıkıntı çıkardı mı?

Geri
Yukarı