M200 240 GB SSD 199 TL!

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...

Özellikleri fena durmuyor, giriş seviyesi ve F/p gibi duruyor. Phison kontrolcüye sahipmiş, ama hangisi bilmiyorum.

Şu anda 240/250 GB SSD'lerin en düşük fiyatının 300 TL ve 120 GB SSD'lerin ise 218 TL olduğunu düşünürsek fiyatı bayağı iyi, hatta sistem kuracaklar veya depolama isteyip ucuz olsun diyenler için ilaç bile denebilir.

Tabii ki ucuz bir SSD olduğu için işletim sistemi kurulmasını pek tavsiye etmem. Lakin bu düşük bütçesi olan birisi için kesinlikle işletim sistemi kurmak için alma diyeceğim bir durum değil, bütçe kısıtlıysa alternatif yok zaten.

Özellikleri fena durmuyor, giriş seviyesi ve F/P gibi duruyor. Phison kontrolcüye sahipmiş, ama hangisi bilmiyorum.

Şu anda 240/250 GB SSD'lerin en düşük fiyatının 300 TL ve 120 GB SSD'lerin ise 218 TL olduğunu düşünürsek fiyatı bayağı iyi, hatta sistem kuracaklar veya depolama isteyip ucuz olsun diyenler için ilaç bile denebilir.

Tabii ki ucuz bir SSD olduğu için işletim sistemi kurulmasını pek tavsiye etmem. Lakin bu düşük bütçesi olan birisi için kesinlikle işletim sistemi kurmak için alma diyeceğim bir durum değil, bütçe kısıtlıysa alternatif yok zaten.

Firmware yok, hakkında bilgi yok...

Kısacası alınmaması gerek.

Bu da nasıl bir markaysa adını ve modelini "review" diyerek Google'a yazdığımda karşıma temizlik aleti bile çıkıyor.

Bir bununla ilgili içerik çıkmıyor... Hiç güvenemiyorum.

Screenshot 2021-11-27 184251.png

:D
Ayrıca başlığı M.2 olarak okuyan ben :D

Bu da nasıl bir markaysa adını ve modelini "review" diyerek Google'a yazdığımda karşıma temizlik aleti bile çıkıyor.

Bir bununla ilgili içerik çıkmıyor... Hiç güvenemiyorum.

Aynen bende. Tamamiyle güvenilmez bir marka. Hakkında 1 detay bile yok. Yazılım yok belki sensörleri bile yoktur. :D

Geri
Yukarı