Çözüldü M2004J19G bilgisayardan nasıl güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhabalar. Bu arada şunu belirtmek isterim ki, telefon benim değil ve benim elimde de değil. Sadece bir kız arkadaşın. Bana gönderdiği kutunun üzerindeki numara kodu tam olarak şu şekilde:

M2004J19G

Numara kodu dediğim aslında cihazın modeli olmakta.

Aldığı hata mesajı:
The system has been destroyed

Tek çözüm ROM yüklenmesi gerektiğini biliyorum. 4PDA isimli bir forumdan buldum aslında ROM dosyalarını ama hangisi tam olarak bilmiyorum. Çünkü daha önce ben Samsung bir cihaza Odin isimli yazılımlarla ROM yükleyebiliyordum ama bunda biraz farklı. Daha önce yükleyebilen bir arkadaş varsa gerçekten yardımcı olursa sevinirim bu konuda.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam ben de yedim. Sorunu başka bir arkadaş çözdü aslında hocam. Yine de teşekkür ederim. Ama yine de sizinle iletişim kurabileceğim bir yer var mı?

Meseal bir site olabilir ve s. Başka özel bilgiler vermek yasak.

Eğer ihtiyaç olursa medikatek işlemciye sahip cihazların Bootloader kilidi bu şekilde beklemeden açılıyor indirip bakmanızı tavsiye ederim.
Telefonun Bootloader kilidi kapalı o yüzden hata veriyor.

Evet hocam biliyorum ben de. Ama adamların mail adresi de yok ki, ulaşalım. Onu nasıl açabiliriz?
[/QUOTE]
Şanslısınız ki Redmi 9 işlemcisi MediaTek süre beklemeden açıla biliyor kilidi.

Telefonun Bootloader kilidi kapalı o yüzden hata veriyor.

Evet hocam biliyorum ben de. Ama adamların mail adresi de yok ki, ulaşalım. Onu nasıl açabiliriz?
[/QUOTE]
Eğer Discord'unuz varsa orada daha iyi yardımcı olurum.

Şanslısınız ki Redmi 9 işlemcisi MediaTek süre beklemeden açıla biliyor kilidi.
[/QUOTE]
Hocam eğer MediaTek olmasaydı ne yapacaktık peki?

Ayrıca hocam yardımcı olabilir misin?

Rica ediyorum gözünü seveyim. Artık bu gün başım ağrıdı. Yapamıyorum. Sinirlenince genizlerim akıyor.

Şanslısınız ki Redmi 9 işlemcisi MediaTek süre beklemeden açılabiliyor kilidi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şanslısınız ki Redmi 9 işlemcisi MediaTek süre beklemeden açılabiliyor kilidi.

Ban yedim dün yeni açıldı telefon hâlâ sizdeyse yardımcı olayım.

Hocam ben de yedim. Sorunu başka bir arkadaş çözdü aslında hocam. Yine de teşekkür ederim. Ama yine de sizinle iletişim kurabileceğim bir yer var mı?

Meseal bir site olabilir ve s. Başka özel bilgiler vermek yasak.

Eğer ihtiyaç olursa medikatek işlemciye sahip cihazların Bootloader kilidi bu şekilde beklemeden açılıyor indirip bakmanızı tavsiye ederim.

Çözüm

Hocam teşekkür ederim. Söylediğiniz gibi de oldu. Bir arkadaş yardımcı oldu sağolsun. Sizin söylediğiniz yöntemle yaptı o da. Teşekkürler yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı