M30S güncelleme sonrası ses ayarlarına erişemiyorum

SupremeAuthority

Hectopat
Herkese merhaba.
Telefona bir süredir Android 11 için One UI 3 yükseltmesi başlıklı bir güncelleme uyarısı geliyordu. Telefonla ilgili bir sorun olmadıkça güncelleme yapmayı tercih etmem aslında. Telefon kamerasının iyileştirilmesiyle ilgili güncellemeler de yapıldığını görünce hadi yükleyeyim bari dedim ama demez olsaymışım.
Şu an fark ettiğim sadece ses ayarlarına (ses ve titreşim menüsü) ulaşamıyorum. Başka erişemediğim ayar, uygulama vs. var mı bilmiyorum. Fabrika ayarlarına dönmek dışında ne önerirsiniz? 😞

Herkese merhaba.
Telefona bir süredir Android 11 için One UI 3 yükseltmesi başlıklı bir güncelleme uyarısı geliyordu. Telefonla ilgili bir sorun olmadıkça güncelleme yapmayı tercih etmem aslında. Telefon kamerasının iyileştirilmesiyle ilgili güncellemeler de yapıldığını görünce hadi yükleyeyim bari dedim ama demez olsaymışım.
Şu an fark ettiğim sadece ses ayarlarına (ses ve titreşim menüsü) ulaşamıyorum. Başka erişemediğim ayar, uygulama vs. var mı bilmiyorum. Fabrika ayarlarına dönmek dışında ne önerirsiniz? 😞
Ayarlar uygulamasının ön belleğini ve uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Öncelikle cevapladığınız için teşekkürler ancak ne yazık ki olmadı. 😞

Merhaba. Sorunu çözdüm, benzer sorunla karşılaşan olursa diye yazıyorum. Güvenli moda girip biraz kurcaladım telefonu. Güvenli moddayken ilk aldığım halindeki tema geldi ve simgelerin çoğu kaybolmuş ya da yer değiştirmişti. Bunun dışında bir şey bulamadım. Güvenli moddan çıkmak istediğimde tema değişmedi ve simgeler yerine gelmedi, hatta güvenli moddan çıkamadığımı sandım önce. Neyse ben de temadan kaynaklı bir sorun olabileceğini düşünerek yeni bir tema yükleyip ses ve titreşim ayarlarına girmeye çalıştım ve başarılı oldu. 🙋‍♀️

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı