M4A1-S susturucuyu çıkartınca daha fazla mı hasar verir?

Her şekilde M4A4'ü üstün buluyorum. Spray yapmayı bilmeyen ve yeni başlayanların silahıdır M4A1-S bana göre. M4A4 birazcık spray ile canavar oluyor. Uzak mesafede de HS atmak daha kolay geldi M4A4 ile bana. Anca takımca paramız azdır, yerde M4A1-S vardır, öyle alırım o silahı.

Pusu silahı M4A1. Yeri var fakat kurnaz ve şanslı olmanız lazım. İletişimsiz takımlar nereden geldiğinizi bile anlamaz. 1v1'de elbette M4A4 ile kıyaslanamaz bile fakat orta menzillerde kolay kontrol ile toparlıyor.

Ayrıca yine orta uzak menzillerde neredeyse sesiniz duyulmuyor bile.

Pusu silahı M4A1. Yeri var fakat kurnaz ve şanslı olmanız lazım. İletişimsiz takımlar nereden geldiğinizi bile anlamaz. 1v1'de elbette M4A4 ile kıyaslanamaz bile fakat orta menzillerde kolay kontrol ile toparlıyor.
Evet, pusmayı sevmez direk Rush/Push yaptığım için bana göre değil. Tabii takımlarıma denk gelen insanlar hep M4A1-S ile Rush/Push yapıyor :/.

Her şekilde M4A4'ü üstün buluyorum. Spray yapmayı bilmeyen ve yeni başlayanların silahıdır M4A1-S bana göre. M4A4 birazcık spray ile canavar oluyor. Uzak mesafede de HS atmak daha kolay geldi M4A4 ile bana. Anca takımca paramız azdır, yerde M4A1-S vardır, öyle alırım o silahı.
Zaten CT tarafı çoğunlukla savunan taraf oluyor; o zamanlarda düşman yerinizi takım arkadaşlarına söyleyemeden ya da sesinizi duyamadan birkaç kişi almış oluyorsunuz bile. Hostage maplerinde de kullanırım, her ne kadar M4A4 ile eşit sevsem ve kullansam da (bazen yerdeki A4'ü A1-S'im ile değiştiririm) benim için çoğu durumda M4A1-S daha avantajlı çıkıyor. Ama genelde karşı takımın oynayış tarzı belirliyor hangisini ağırlıklı kullandığımı.

Zaten CT tarafı çoğunlukla savunan taraf oluyor; o zamanlarda düşman yerinizi takım arkadaşlarına söyleyemeden (ya da sesinizi duyamadan) birkaç kişi almış oluyorsunuz bile. Hostage maplerinde de kullanırım, her ne kadar M4A4 ile eşit sevsem ve kullansam da (bazen yerdeki A4'ü A1-S'im ile değiştiririm) benim için çoğu durumda M4A1-S daha avantajlı çıkıyor. Ama genelde karşı takımın oynayış tarzı belirliyor hangisini ağırlıklı kullandığımı.
Evet, savunma için çok iyi bir silah. Push veya Rush yapanları hiç sevmiyorum ama o silah ile. Kuzenim mesela, M4A1-S fanboyu gibi bir şey, hep M4A1-S kullanır hatta bana zorla M4A1-S aldırttırırdı. Ondan dolayı bu kadar ön yargılı davranıyorum demek ki.

Geri
Yukarı