M5A97, FX 4100 Sisteme GTX 650 Ti Ekran Kartı

BlackBurn81

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar sistem toplamak istiyorum fakat sistemime hangi ekran kartı uyumlu olur onu bilmiyorum.

Toplayacağım sistem:
VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 LE R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart

VATAN COMPUTER - GSKILL - 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram - Ram

VATAN COMPUTER - AMD - FX X4 4100 Soket AM3+ 3.6GHz 12MB Cache 32nm

VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk

Bu sisteme Nvidia Ge Force GTX660 almak istedim fakat biraz pahallı geldi ve bende Ge Force GTX 650Ti almak istedim fakat uyumlu olur mu onu bilmiyorum cevaplayan herkese teşekkürler.

GTX 660 almak istedim fakat bütçemi zorlar. Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum orada hafta sonları indirim oluyor. Ve kardeş GTX 650 Ti alsam bu sisteme kaç watt güç kaynağı gerekecek?

Tamam kardeş çok sağ ol. Son bir sorum daha olacak. Benim kasaya da ihtiyacım var. Güç kaynağı ile kasayı ayrı almak istemiyorum.
VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - ELITE RC-430 500W MidT ATX PENCEREL

Bu kasayı alsam olur mu? İçinde 500 watt güç kaynağı var. Sistemimi kaldıra bilecekse bu kasayı almak istiyorum.

- - - Güncellendi - - -

Kardeş linkteki kasayı alsam olur mu?

- - - Güncellendi - - -

Orada mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim ama tekrar söylüyorum. Bu kadar sistem toplamışsın almışken bari GTX660 al tam olsun. Olmadı biraz bekle parayı ayarla öyle al.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı