M5A97 R2.0 ve LE R2.0 BIOS güncellemesi

• Konuyu başlatan Oğulcan Erişti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B
O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Sayın moderatörüm, konu "Aygıt Sürücüleri" bölümüne taşınırsa sevinirim.

Evet, yeni gördüm fakat herkesin bilgilenmesini istedim. 2 gün geçmiş fakat görmeyen arkadaşlar da bu sayede görebilir diye düşünüyorum.

ASUS'un M5A97 R2.0 ve M5A97 LE R2.0 anakart modellerinin yeni "BIOS sürümü 2301" 27.03.2014 perşembe günü çıkmıştır. Diğerlerine bakmadım. ASUS anakarta sahip arkadaşlar bakmayı unutmasın. Güncellemeyi unutmayınız.
Dikkat! USB belleğinizi FAT32 formatında biçimlendirmeyi unutmayınız.

M5A97 R2.0: Motherboards - M5A97 R2.0
M5A97 LE R2.0: Anakart - M5A97 LE R2.0

Nasıl yapılır bu BIOS güncellemesi diyenler için;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, yeni gördüm fakat herkesin bilgilenmesini istedim. 2 gün geçmiş fakat görmeyen arkadaşlar da bu sayede görebilir diye düşünüyorum.

ASUS'un M5A97 R2.0 ve M5A97 LE R2.0 anakart modellerinin yeni "BIOS sürümü 2301" 27.03.2014 perşembe günü çıkmıştır. Güncellemeyi unutmayınız.

(Konu yanlış yere açıldıysa özür dilerim.)
Ben şunu sormak istiyorum. Ekran kartının driverlerini yüklemesek ne olur? Bu anakartı da güncellemesek br şey olur mu?

Ben şunu sormak istiyorum. Ekran kartının driverlerini yüklemesek ne olur? Bu anakartı da güncellemesek br şey olur mu?

Ekran kartının driverini güncellemezseniz ya ekran kartınız gözükmez ya da performans düşüklüğü olur. Anakart yani BIOS güncellemelerini yapmanız uyumluluk ve performans bakımından önemli.

Ekran kartı driverlerini yüklemezsen bilgisayar ekran kartını görmez ve onboard'dan bilgisayar açılır. Yani senin ekran kartın yokmuş kasanda gibi gözükür. O yüzden yüklemek gerek.

Anakart güncellemeleri daha verimli performans, daha stabilize çalışmalar için yapılmıştır.

Haydaa daha geçen hafta bios güncelledim ve windows açılmadı format atmak zorunda kaldım.Ama busefer güncellemiycem kalsın öyle :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı