Çözüldü Maalesef bilgisayarınız yakalamalar için donanım gereksinimlerini karşılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Ankara
Daha fazla  
Resimde görüldügü üzere böyle bir hata vermekte.
  • Pentium G4400
  • MSI R7 240 2GB
  • ASUS H110M-D
Sorunu çözmek için ne yapmam gerek ? Aynı sorunla karşılaşanlar olduysa nasıl çözdüler?

Not: Driverlarım, Windows Update ve ekran kartı sürücüsü güncel.

Ayarlar 20.12.2018 22_08_09.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartların desteklemekte. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır. Önce Intel Grafik sonra Nvdia ekran kartı sürücülerini güncelle.
Bilgisayarımda Intel Grafik sürücüsü yok nereden kuracagımıda bilmiyorum maalesef.
Ekran kartların desteklemekte. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır. Önce Intel Grafik sonra Nvdia ekran kartı sürücülerini güncelle.
"Bilgisayar bu yazılımı yüklemek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor." İntel grafik sürücüsünü indirdim ancak yüklenirken böyle bir sorunla karşılaşmaktayım.

Son düzenleme:
Intel Grafik sürücüsünü buradan uygun modelini seçerek indirebilirsin. Downloads for Intel® HD Graphics 510
Şuanda Amd Ekran Kartı sürücü kurulu. Onu kaldırmam mı gerek uygun sürücüyü yükledigimi düşünüyorum lakin yüklerken yine "Bilgisayar bu yazılımı yüklemek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor." hatası alıyorum.
Intel Grafik sürücüsünü buradan uygun modelini seçerek indirebilirsin. Downloads for Intel® HD Graphics 510
DDU ile amd ve intel sürücüsünü kaldırdım ve ardından iki tane indirdigim 6.nesil olan G4400 uyumlu 510 Graphics sürücülerini denedim ve yine minimum sistem gereksinimleri karşılamıyor hatasını aldım.

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisinden Intel'in donanım kimliğini paylaşır mısın? Yapamazsan Aida64 raporunu paylaş. AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi
Tabiki atıyorum hemen, ek olarak da yardımınız ve çabanız için çok teşekkür ediyorum.
Tabiki atıyorum hemen, ek olarak da yardımınız ve çabanız için çok teşekkür ediyorum.
İndir Report htm
Buyrun.
Aygıt yöneticisinden Intel'in donanım kimliğini paylaşır mısın? Yapamazsan Aida64 raporunu paylaş. AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi
"iGPU Multi Monitör" seçenegi bios'dan etkinleştirdim ve sürücüyü kurdum sıkıntı kalmadı.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı