Maaş Hesabı İçin Banka Önerisi

Makaleler
21
Akbank hesabı açarsanız havale/EFT ücreti ödemiyorsunuz iki adet fatura talimatı verirseniz. Aralarında en iyi seçenek bence bu. Ayrıca internetten başvurursanız bir sene boyunca hiçbir şekilde ödemiyorsunuz ve her bankamatiği kullanması bedava.

İş Bankası her konuda bir numara olsa da maalesef EFT ücreti alıyor.
Hazır seni görmüşken bana bir maaş hesabı için banka önerisi yapar mısın? Geçen Maximum'da ret verdi tek çare maaşı bankaya koymak olacak. Garanti, Yapı kredi düşünüyorum.

Kredi kartı için açılacak maaş hesabı.
Maaş hesabından kastınız nedir? Herhangi bir işletmede çalışmadığınız sürece maaş hesabı açılmıyor diye biliyorum. Ayrıca çalıştığınız işletmenin o banka ile anlaşması olması gerekir.

Garanti’de maaş hesabım var, yine de Red yiyorum allahsızlardan. Uzak durun.
2 aydır benim çektiklerimi bir görsen lanet ettim resmen bankalardan nefret etmeye başladım ama mecburum kredi kartına.

Maaş hesabından kastınız nedir? Herhangi bir işletmede çalışmadığınız sürece maaş hesabı açılmıyor biliyorum. Ayrıca çalıştığınız işletmenin o banka ile anlaşması olması gerekir.
Çalışıyorum zaten çalıştığım halde beni sürüm sürüm süründürüyorlar işi yokuşa sürüyorlar kredi kartı için bütün bankalar.

Çalışılan işletme nereyle anlaşmalıysa maaş zaten oranın hesabına yatacak yani oradan hesap açtırmanız gerekecek ben postu anlamadım.

Ayrıca çalıştığınız işletmenin o banka ile anlaşması olması gerekir.
Evet. Diğer türlü sadece havale/EFT ile yatırmış oluyorlar. İki banka söylendiğine göre anlaşmalı olabilirler.

Kredi kartı onayı anlaşmalı banka ile çok kolay oluyor. Kredi notu kötüyse blokeli kart alınabilir.

Geri
Yukarı