Maaşlı işe girmeyi sorguluyor musunuz?

Evet, ben herhangi bir maaşlı işe girmeyeceğim. (tabii sermayeye ihtiyacım olursa birkaç yıl olabilir.) Nedeni ise 9/6 bir patronun kölesi olmak çok saçma geliyor. Onun yerine 7/24 kendi işimde çalışırım daha iyi. Bu arada meslek olarak girişimcilik ve yatırımcılık istiyorum. Şu an girişimcilik için çözümüm yok. Fakat yatırım için kripto paradan ve CS:GO'dan başladım. Daha 14 yaşındayım 20 yaşıma kadar yapabileceğim her şeyi planlayacağım. Umarım her şey yolunda gider. Bunu söylediğim annem dışında herkes benimle dalga geçiyor ama hedefim 30 yaşında 500 milyon dolardan fazla servetim olması. O yüzden kimseye söylemiyorum, tavsiyem sizde söylemeyin hedeflerinizi. Unutmayın hiçbir şey akıllı çalıştıktan sonra imkansız değil. Daha şimdiden okul sıralarında, evde test çözerek yıllarca 10000TL için çalışmanın mantığı yok. Ha bir de iş bulamamak var. Hiç kimseye önermiyorum maaşlı iş. Hayatınızı kurtarıp başarılı olduğunuz alanda risk alıp sınırları zorlayın.

Evet, ben herhangi bir maaşlı işe girmeyeceğim. (tabii sermayeye ihtiyacım olursa birkaç yıl olabilir.) Nedeni ise 9/6 bir patronun kölesi olmak çok saçma geliyor. Onun yerine 7/24 kendi işimde çalışırım daha iyi. Bu arada meslek olarak girişimcilik ve yatırımcılık istiyorum. Şu an girişimcilik için çözümüm yok. Fakat yatırım için kripto paradan ve CS:GO'dan başladım. Daha 14 yaşındayım 20 yaşıma kadar yapabileceğim her şeyi planlayacağım. Umarım her şey yolunda gider. Bunu söylediğim annem dışında herkes benimle dalga geçiyor ama hedefim 30 yaşında 500 milyon dolardan fazla servetim olması. O yüzden kimseye söylemiyorum, tavsiyem sizde söylemeyin hedeflerinizi. Unutmayın hiçbir şey akıllı çalıştıktan sonra imkansız değil. Daha şimdiden okul sıralarında, evde test çözerek yıllarca 10000TL için çalışmanın mantığı yok. Ha bir de iş bulamamak var. Hiç kimseye önermiyorum maaşlı iş. Hayatınızı kurtarıp başarılı olduğunuz alanda risk alıp sınırları zorlayın.

Kripto para konusunda ilerledin mi? Bir önerin var mı?

Kripto para konusunda ilerledin mi? Bir önerin var mı?

Çok fazla detaylı bilmiyorum tabii ki. Fakat ne yapıp yapmayacağımı biliyorum. Önerim şu anki düşüşten yararlanıp güvenilir bir coin almanız. Solana, Ethereum gibi coinler iyi bir fırsat olabilir. Gün içindeki grafiği kontrol edip en düşük zamanında almaya dikkat edin. Bunun haricinde MINA'nın ileride iyi haberleri var. Ben tutuyorum. Son olarak da şu an güvenli bir coin aldım zaten derseniz, orta-uzun vadede zaten iki katı yükselir piyasa diye düşünüyorum. Çünkü son zamanlarda çok kötü olaylar oldu kripto piyasasında o yüzden fazla düşüşler var. Ama bunlar geçici şeyler. Artık devir teknoloji devri, birkaç sene içinde hayatımızda normalleşecek kripto paralar. Yatırım tavsiyesi değildir.

@515538 Bakın herkese örnek olarak, gördüğünüz gibi mesajıma dalga amacıyla gülücük atan bir kullanıcı. Hedefim 500 milyon dolar diye %100 kazanacağım demedim. Muhtemelen sizin için ayda saatlerce çalışıp 10000TL almak bile yüksek. İnsanlarla dalga geçmek yerine destek olmaya davet ediyorum sizi. Dünya'da insanların hedefleriyle dalga geçme hastalığı var herhalde. Ayıp bir şey yaptığınız.

Son düzenleme:
Neden 1 milyar $ değil de 500 milyon $. Diğeri daha mı kolay ulaşılabilir geldi? :)

Neden 1 milyar $ değil de 500 milyon $? Diğeri daha mı kolay ulaşılabilir geldi :D

Kesinlikle doğru. Çok daha ulaşılabilir geldi. Peki siz neden şu an lüks evinizde değilsiniz? Peki sizin hedefiniz nedir? 1 milyon TL'mi? Probleminiz nedir anlayamadım. Madem siz istediniz 1 milyar dolar olsun hedefim. Biraz bekleyin kazanınca yazarım. Anlayamadınız galiba önemli olan para değil. Zengin insanlar kazandıktan sonra ne kadar serveti olduğunu takmıyor bile. Servet ne kadar yüksek olursa o kadar hızlı büyür. Fakat siz böyle şeyleri sorgulayamadığınız için anlamazsınız ve bana karşı çıkarsınız. Saygıyla karşılıyorum.

Geri
Yukarı