Mac Mini mi alsam?

cemh99

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba
Arkadaşlar bizim yazlığa bir bilgisayar almak istiyorum fakat çok kararsız kaldım. Şu an da aklımda olan bilgisayar mac mini i7 işlemci 2x2 ram 1 tb 5400 rpm değerlerinde olan bir bilgisayar almak. Biliyorum ram ve hdd düşük fakat şuan için bütçe biraz düşük ileride ram veya hdd ekleye bileceğim bir bilgisayar olsun diye düşünüyorum
Teşekkürler

M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Tam bütçeniz nedir ? Dizüstümü almak istiyorsunuz ya da masaüstümü ? Bilgisayarı ne amaçla kullanacaksınız ? Bu soruların cevaplarını verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

KS
cemh99

cemh99

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Tam bütçeniz nedir ? Dizüstümü almak istiyorsunuz ya da masaüstümü ? Bilgisayarı ne amaçla kullanacaksınız ? Bu soruların cevaplarını verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
Haklısınız onularıda belirtmeliydim.
Bütçe 2000-2700 (mümkün olduğunca 2500 seviyelerinde olmalı)(moniyör dahil çok abartılı bir monitöre gerek yok)
Masaüstü Bilgisayarı biraz oyun oynamak ama genelde 3d s kullanacağım.
Benim mac mininin o modelini düşünme nedenim ağarlık olaraka tasarım yapmamdan ve ileride ram ekleyerek candırabileceğimbir bilgisayar olması. Ama önerileriniz benim için şuan çok değerli.
Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
cemh99

cemh99

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir sistem bir sistem teşekkür ederim fakat bütçeyi biraz fazla aşmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Semi

Ziyaretçi
Bütçen 3000 TL aşağısı olduğu için İntel değilde AMD olabilir.

Yukarı