Mac OS İçin Yeni Sistem Bileşenleri Topluyorum...

baykts

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Mac OS için sistem topluyorum . Öneriler Nedir Yorumlarınızı ve bilgi paylaşımları istiyorum.

Anakart : GA-Z77 DS3H

İŞLEMCİ : 3570K İ5

RAM : CORSAIR 8GB 1600 MHZ. TEK.

64 GB SSD.

ARKADAŞLAR BU SİSTEMDE MAC OS KURUP AUTOCAD MİMARI ÇALIŞMA YAPMAK İSTİYORUM. SİZİN ÖNERİLERİNİZ NEDİR. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

Yorum için teşekkürler lakin recep bey. Vermiş oldugunuz linki inceledim zaten onun üzerinden sistemi toplamak istedim. Şuan parçalar tedarik edilmedi zaten.

- - - Güncellendi - - -

Evet Arkadaşlar Yardımlarınızı bekliyorum .... !

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar Sistemi alıcam bugün sizleri bekliyorumm.

Recep bey kusura bakmayın ben küstahlık olarak algılamayın sakın. Ben sizi bayağıdır takip ediyorum. Lakin göndermiş oldugunuz sitede o anakart var. Birde bazı kaynaklarda anakrtın problem oluşturmadıgı görünüyor. Fiyatta bütçeye uygun ondan dolayı sordum önericeginiz anakart listesini benimle paylaşırmısınız. Sizin önerinizi merak ediyorum ben.

Technopat ATX

Güçlü bir sistem olarak sunduğumuz Technopat ATX, ATX formda bir anakarta sahip. Hem çift çekirdek hem de dört çekirdek opsiyonlarını sunduğumuz bu tablodan size uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca ekran kartını opsiyonel olarak belirttik. Eğer harici bir ekran kartı kullanmak istemezseniz HD 4000 serisi Ivy Bridge’e entegre grafik yongasını da kullanabilirsiniz.

cpu.jpg
İşlemciIntel Core i3-3225Intel Core i5-3570KAmazon US
(CAN UK DE ES FRIT)Amazon US
(CAN UK DE ES FR IT)
Newegg

Newegg
ATX.png
AnakartGA-Z77-DS3HAmazon US
(CAN UK DE ES FR IT)
Newegg

Recep bey arkadaş doğru mu söylüyor ne:)

- - - Güncellendi - - -

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı