Mac Os X 10.7 Uyumlu Ati Radeon Mobility Hd 4650 Kext Lazım

Her türlü dene.. Bu iş sabır ve azim işidir öyle şak diye kuruluyor olsaydı zaten tadı olmazdı.. :)

Aynen size katılıyorum. Bence sorun ekran kartının hafızasını 3 MB olarak görmesi. Acaba bunu nasıl 1024 MB olarak gösterebilirim ? Açılışta kod mu girmem gerekir ? Şu an güvenli mod açık ekran kartı bilgilerinde Ati Radeon Hd 4650 mobility 3 MB yazıyor.

Güzel kardeşim güvenli modda nasıl göstermeyi planlıyorsun????????? Güvenli mod sorun çıkaran tüm bileşenleri kapatır... Görmez..

- - - Güncellendi - - -

-x yaparak açmayacaksın. Görmez..

Normal modda açılmadı beyaz ekran verdi, kodlar da ise yaramadı güvenli modda girip birkaç ayar yaptım. Yeniden baslatinca -x ile girmiyorum. Sadece açılmayinca ayar yapmak için giriyorum.

- - - Güncellendi - - -

Başka hangi kodları deneyebilirim?

Açılmamasının sebebi appleintelhd.kextlerini silmeniz gerekir. -x'te açın. System/Library/Extensions içinden
AppleIntelHDGraphics.kext
AppleIntelHDGraphicsFB.kext
AppleIntelHDGraphicsGA.plugin
AppleIntelHDGraphicsGLDriver.bundle
AppleIntelHDGraphicsVADriver.bundle bunları bulun silin... Bunları sildikten sonra yeniden başlatın...
Kod:
 -v cpus=1 npci=0x2000 darkwake=0
deneyin..

Açılmamasının sebebi appleintelhd.kextlerini silmeniz gerekir. -x'te açın. System/Library/Extensions içinden AppleIntelHDGraphics.kext AppleIntelHDGraphicsFB.kext
AppleIntelHDGraphicsGA.plugin
AppleIntelHDGraphicsGLDriver.bundle
AppleIntelHDGraphicsVADriver.bundle bunları bulun silin...

Tamam hocam siliyorum, zamanınızı alıyorum kusura bakmayın. Şu kartı bir tanitabilsem.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı