Mac OS X 10.9.1 Kurulumda Takılma Sorunu

pasa.6161

Hectopat
Daha fazla  
Selamın Aleyküm.

Bir sorum olacaktı. Mac os x 10.9.1 yüklerken resimdeki yerde kalıyor. Acaba dual boota uyumsuzluk mu var anlayamadım. Videolara takır takır geçen bölümlerde burda kalıyor. Windows 8.1 ve 10 yüklü bunlar dual bootla sıkıntı çıkartmıyor ama mac de kullanmak istiyorum. 3'ü bir arada olmaz mı ?

Son olarak ben bu kurulumu tek hdd'ye bölerek yapıyorum.

Şimdiden sağ olun...

a5ffdf8d-5654-424a-b36e-e2600933df5b.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Clover üzerinden Binaries patching menu'den "Kernel Lapic Patch" ve AppleIntelCPUPM patch" seçenekleri işaretli mi kontrol edin. Birde sistem özelliklerini paylaşın.

HP Pavilion 17-F210NT

• İşlemci : Intel® Core™ i7-5500U Processor (4M Cache, 2.4 GHz. Turbo 3.20 GHz)
  • İşletim Sistemi : Windows 8.1 64 Bit TR
  • Ekran Boyutu : 17,3" FULL HD (43.9 cm)
  • Ekran Çözünürlüğü : 1920x1080
  • Ekran Kartı : 4 GB HARİCİ NVIDIA GeForce G840M
  • Bellek(RAM) : 16 GB DDR3 1600 MHz.
  • Sabit Disk : 2 TB 5400 rpm SATA

Acaba mac sürümü dual bota uyumlu değilmiydi ?

Bir de mac os x mavericks türkçe son sürümü nerden bulabilirim ?

Clover üzerinden Binaries patching menu'den "Kernel Lapic Patch" ve AppleIntelCPUPM patch" seçenekleri işaretli mi kontrol edin. Birde sistem özelliklerini paylaşın.
Dediğin binaries ayarlarına baktım denedim yine olmadı ?

Bu türkçe mi birde mac in hangi sürümü oluyor bu ?
mac os x mavericks e hiç benzemiyor.
bu masaüstü için benim ki laptop. ???
Birde Bunlar

mac os x yosemite
mac os x mavericks

falan diye neden ayrılıyor. hepsi ayrı ayrımı ? Sürümler mi ? Orijinal mi ?
Yoksa başkalarının düzenleyip kendine göre isim verdiği sürümler mi ?

Son düzenleme:
Onlar sürümleridir. En günceli El Capitandır. Masaüstü için hazırlanmış olan imaj dizüstünde sorun çıkarmaz. İndirip kuruluma başlayın takıldığınız yerde burada yardmcı olurlar.

Ecapitan1011.3usb.torrent Torrent olarak var burada. El Capitan 10.11.3. R-Drive programı ile Flash Belleğe yazdırabilirsin.

Mega saten sınırsız download hızı veriyor sizin bağlantı hızınıza göre indirme yapar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı