Mac os x mavercks usbden boot ederken takılı kaldı

bodur

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İznik, Bursa
Mac os x mavercks usbsi harıladım boot ederken IOBluetoothHCI controller start -----completed takılı kaldı lütfen yardım ne yapmam lazım..

serrize

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Mac os x mavercks usbsi harıladım boot ederken IOBluetoothHCI controller start -----completed takılı kaldı lütfen yardım ne yapmam lazım..
Merhaba, aldığın hata ekran kartı hatasıdır. Sendeki ekran kartı maverickse uygun değil. Aynı hata bende vardı ekran kartını değiştirdim mecburen. Birde GraphicsEnabler=No olarak kurmayı dene.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
bodur

bodur

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İznik, Bursa
Nvidia geforce 610m intel hd 3000 2 ekran kartım var GraphicsEnabler=No Denedim Olmadı -x -v GraphicsEnabler=No Denedim.

anarsist

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Adana
GraphicsEnabler=Yes Denedin mi? denemelisin!
"GraphicsEnabler=No
This turns Graphics Enabler off/on (you can set "No" to "Yes"). Graphics Enabler is a feature that helps Mac OS X work better with certain graphics cards. These days, Unibeast turns off Graphics Enabler by default, since graphics cards from NVIDIA's 600 and 700 series no longer require GraphicsEnabler to work with Mac OS X. However, most other graphics cards still require Graphics Enabler to be turned on-- on these graphics cards, turning the feature off will break DVD Player, as well as Geekbench, most games, most video editors, and certain other apps."
Lafın özeti No veya Yes şeklinde denediyor.

Emre_S

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu kodu VirtualBox ile kurulum yaparken nasıl kullanıyoruz?

Yukarı