Mac OS X Mountain lion satın alma

Vazgen

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, Mac OS Mountain Lion kurmak istiyorum. Nerden satın alabilirim. Yardım edebilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:

KS
V

Vazgen

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Cevap verdiniz için teşekkürler, rica etsam bana nerden indireceğimi söyler misiniz ?

luva

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler.

KS
V

Vazgen

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Çok sağ ol.

- - - Güncellendi - - -

İyi akşamlar. Recep bey bilgisayarım offisinize getersam gerekli ayarları yapıp ve mac yukleip ucret karşlığna mumkunmu?

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
732
Yer
İstanbul
Çok sağ ol.

- - - Güncellendi - - -

İyi akşamlar. Recep bey bilgisayarım offisinize getersam gerekli ayarları yapıp ve mac yukleip ucret karşlığna mumkunmu?
Hayır, ücret karşılığı iş yapmıyoruz. Biz bir teknoloji yayınıyız. Teknik servis değiliz. Kabul ederseniz şöyle yapıyoruz:

Mac kurmak garanti olmadığı halde sistemi bırakırsınız ve 2 hafta veya 3 hafta sonra alırsınız. Bu sürede kurabilirsek kurarız. Ama kuramayabiliriz de. Ücret almayız. Rehber yapmak için istiyoruz cihazları.

KS
V

Vazgen

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba Recep bey. Sorunsuz bir şekilde yüklemeyi yaptım. Yeniden başlattıktan sonra videodaki gibi F8 ile başlattım. Ayarlardan sizin yaptığınız gibi yaptım Boot'U. Sonra logo işareti çıkıyor ve alltaki yuvarlak dönüyor biraz ve duruyor. Açılmıyor, ne yapmam lazım ?

KS
V

Vazgen

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba.deiğnız gibi yaptım yazdım ama gene sonuc yok ekran kartım asus nvıdia geforce gtx 560 ti 1280 mb. 320 bit

Yukarı