Mac Pro (Early 2008) 2x2.8 Quad Core cihaza 9800 GT olur mu?

ciyan

Kilopat
Daha fazla  
Mac pro cihazıma, PC kasasından çıkma Asus Geforce 9800 GT (1GB 256bit) Ekran kartım uyar mı?
Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olsunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takabilirsin uyumlu ama sürücü hatası verir mi orasını bilemem ama muhtemelen otomatik tanıyacaktır diye düşünüyorum. Eyer ki tanımaz ise bir sorun verir ise eski ekran kartınızı geri takın ve NVIDIA DRIVERS Quadro & GeForce Mac OS X Driver Release 346.03.02 buradaki güncel web driver indirip kurunuz, üst dock bölümünü Nvidia simgesi eklenecek burada ki işareti Nvidia seçtik den sonra bilgisayarı kapatın ve ekran kartınızı takıp çalıştırın. Bir sorun olursa tekrar yazarsınız.

mrb kardeşim ilk olarak dediğiniz gibi yaptım otomatik olarak tanımadı sürekli sinyal verdi, sistemime uygun nvidia driver indirip yükledim ve dock bölümüne nvidia simgesi geldi, şimdi tekrar nvidia kartını takıcam fakat eski grafik kartını sökmeden mi takıcam yoksa eskisini çıkartıp mı takmalıyım nvidia yı.

Eski kartı sökmeden nasıl takacaksınız? Bilgisayarı kapatın, Nvidia ekran kartını takıp çalıştırın. Yanlız dikkat edin VGA çıkışı kullanmayın çünkü desteklenmiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yoo DVI çıkışını kullanıyorum ama kafama takılan bi şey daha var, benim pc de ki bağlantısında birde kablo ile güç kaynağına gidiyor, mac için buna gerek var mı?

Ekran kartınız harici güç ile çalışıyor ise tabi ki gerekli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı