Çözüldü Mac yeniden başlatıldığında Windows açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Intel tabanlı MacBook'umu sattığım için ekran görüntüsü atamacağım ancak değişmediyse.
Sistem Terciheri altında Başlangıç Diski seçimi ile ilgili bir ayar vardı. Oradan macOS'un olduğu bölümü birincil Boot bölümü olarak seçerseniz Option tuşuna basarak açmadığınız sürece macOS üzerinden boot eder.

Option tuşuna basılı tutun. Önünüze bir menü gelecek, oradan MacOS'u seçin. "machntosh HD"

Intel tabanlı MacBook'umu sattığım için ekran görüntüsü atamacağım ancak değişmediyse.
Sistem Terciheri altında Başlangıç Diski seçimi ile ilgili bir ayar vardı. Oradan macOS'un olduğu bölümü birincil Boot bölümü olarak seçerseniz Option tuşuna basarak açmadığınız sürece macOS üzerinden boot eder.
Göremedim.

Option tuşuna basılı tutun. Önünüze bir menü gelecek, oradan MacOS'u seçin. "machntosh HD"
Öyle yaptım hatta şu anda MacOS'dan yazıyorum ama MacBook'u yeniden başlatınca Windows açılıyor.

Sistem Tercihleri penceresinin ekran görüntüsünü atabilir misiniz
Genel Donanım Bilgileri:

Model Adı: MacBook Pro

Model Tanıtıcısı: MacBookPro11,4

İşlemci Adı: Quad-Core Intel Core i7

İşlemci Hızı: 2,2 GHz

İşlemci Sayısı: 1

Toplam Çekirdek Sayısı: 4

L2 Önbellek (her bir çekirdek için): 256 KB

L3 Önbellek: 6 MB

Hyper-Threading Teknolojisi: Etkin

Bellek: 16 GB

Göremedim.

Öyle yaptım hatta şu anda MacOS'dan yazıyorum ama MacBook'u yeniden başlatınca Windows açılıyor.

Ayarlardan başlangıç diskini MacOS'un yüklü olduğu disk ile değiştirin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı