Maça nasıl gidilir?

Ebubekir Solak

Hectopat
Yer
Belgique-Bruxelles
Merhaba arkadaşlar, Beşiktaşlı ve Galatasaray'lı 2 arkadaş olarak önümüzdeki BJK-GS derbisine gitmek istiyoruz (hayatımızda ilk kez maça gidiyoruz). Ankara'dan İstanbul'a geleceğiz maçı izlemek için, bir ara lig kartı falan almak gerekiyor gibi bir şeyler görmüştüm ama tam emin değilim. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Passoling kartınızın olması gerekli. Kart çıkarttıktan sonra maç biletleri satışa sunulunca karta para atıp Passolig sitesi veya uygulaması üzerinden bilet almalısınız. Galatasaraylı arkadaşınızın Beşiktaş passoligi çıkartması gerekmekte, Galatasaray Passoligi çıkartırsa maçı Beşiktaş tribününden izleyemez.

Önce kombine sahiplerine ve başka öncelikli kişilere satışa çıkıyor. En son herkese satışa çıkıyor ve çok az bilet bulunuyor çıktıktan sonra 1 saniye bile olmadan bitiyor.
Kombine sahipleri koltuğu bir yıllığa satın almıştır onlara satışa çıkmaz çünkü zaten o koltuk onların. Öncelikli kişiler dediklerin zaten locadır onların yeri de önceden ayrılmıştır yani herkese aynı anda çıkıyor biletler.

Kombine sahipleri koltuğu bir yıllığa satın almıştır onlara satışa çıkmaz çünkü zaten o koltuk onların. Öncelikli kişiler dediklerin zaten locadır onların yeri de önceden ayrılmıştır yani herkese aynı anda çıkıyor biletler.
Localardan bahsetmiyorum örneğin Fenerbahçe'de Fenercell alanlara vs. öncelik tanınıyor. Takımlar böyle şeyler yapıyor. Kombine sahipleride biletleri satıyor. O koltuk onların diye birşey yok başka bir Passolige devredebiliyorlar.

Merhaba arkadaşlar, Beşiktaşlı ve Galatasaray'lı 2 arkadaş olarak önümüzdeki BJK-GS derbisine gitmek istiyoruz (hayatımızda ilk kez maça gidiyoruz). Ankara'dan İstanbul'a geleceğiz maçı izlemek için, bir ara lig kartı falan almak gerekiyor gibi bir şeyler görmüştüm ama tam emin değilim. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Passolig kartını internetten alıyorsunuz öncelikle, daha sonra Passolig uygulamasını indiriyorsunuz. Kartınıza giriş yapıyorsunuz. Kartın ulaşması uzun sürer. Kart ulaşana kadar QR kod okutarak stadlara girebilirsiniz. Galatasaray passoligiyle Beşiktaş - Galatasaray maçı olmadığı sürece Beşiktaş maçına iç sahaya girebilirsiniz fakat son 1 gün bilet alabilirsiniz. Aynı şey tersi için de geçerli. Ben de kocaelispor pasoligi var, bununla tüm takımlara bilet alabiliyorum fakat son 1 gün. Ayrıca senelik yenileme gerekiyor 1 senede bir. Onun dışında bu kartı kredi kartı olarak da kullanabiliyorsunuz. O da bir avantaj.

Yeni konular

Geri
Yukarı